«Укрпошту» чекає ребрендінг і серйозне оновлення автопарку

Ребрендинг Укрпочта

Ні для кого не секрет, що «Нова Пошта» активно і впевнено відбиває клієнтів «Укрпошти», причому вже не перший рік. У зв'язку з цим логічним виглядає крок генерального директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського, який у вівторок, 13 вересня, заявив на неофіційній зустрічі з журналістами про плани по ребрендінгу компанії.

 Ребрендинг Укрпошта

«У нас два кардинально різних сегмента (клієнтів). Перший - більш віковий і консервативний. Тому якщо ми пофарбуємо офіс в синій колір і поставимо Wi-Fi, йому буде некомфортно. Завдання полягає в тому, щоб об'єднати преференції цього сегмента і другого, більш молодого, який ми втратили або він до нас ще не прийшов. Завдання нетривіальне, ми над ним працюватимемо. Можливо, це буде поділ форматів відділень або розведення потоків всередині відділень», - сказав Смілянський.

«Укрпошту» чекає ребрендінг

Крім цього, він розповів про тонкощі ребрендінгу. «Просто фарбування чогось не призводить до результату. Якщо там залишилися ті ж люди, які також не посміхаються, і там також продовжує бути відсутнім комп'ютер, то очікування чогось хорошого і світлого закінчиться через один день. Ребрендінг повинен поєднуватися зі зміною процесів і якості обслуговування, зміною навчання персоналу. Це все ми будемо намагатися поєднувати. Але оновлення буде, в тому числі уніформа, колір і так далі - відображення внутрішнього свідомості. Це діє на наших співробітників і споживачів. Безумовно, струснути наліт неправильного іміджу «Укрпошти» можна і потрібно. І ми будемо цим займатися». Дата ребрендінгу названа не була, проте є ймовірність, що процес почнеться в першому кварталі 2017 року, відразу після закінчення процесу корпоратизації підприємства.

Також директор заявив про те, що автопарк «Укрпошти» буде серйозно оновлений. В даний момент, за його словами, близько 30% з 3,6 тисяч автомобілів, які числяться за поштовим оператором, не використовуються протягом першого кварталу, а частина машин знаходиться в незадовільному технічному стані.

Для оновлення автопарку «Укрпошта» прийме допомогу Всесвітнього поштового союзу. На його гроші буде закуплено 24 малотоннажних шеститонних вантажівок вартістю 1,1 мільйона доларів. Також в особливому фонді знаходиться 600 тисяч доларів, які, за словами заступника гендиректора Олександра Перцовського, будуть пущені на проект, який готується в даний момент.

Джерело: cfts.org.ua

2 КОММЕНТАРИИ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя