Оновлення ОС Fitbit 2.0 вже доступно для Ionic

Fitbit 2.0

Компанія Fitbit підтвердила, що наступного тижня вийде версія ОС Fitbit 2.0 для "розумного" годинника Ionic. Нова версія ОС внесе ряд додаткових функцій, а також буде доступна на нових Fitbit Versa.

Цікавим нововведенням версії ОС стане додаток Fitbit Today, доступ до якого можна отримати простим свайпом в сторону. Fitbit Today - додаток, призначений для тренувань. Він запам'ятовує результати тренувань, список вправ та порад. Користувачі Fitbit Ionic, які користуються додатком Today, зможуть без особливих зусиль перенести результати своїх тренувань в новий додаток.

Fitbit 2.0

Ще одна особливість оновлення - можливість синхронізації та завантаження музики за допомогою Deezer. Можливість зберігати музику та плейлисти на "розумному" годиннику Fitbit Ionic без сполучення із смартфоном - корисна функція для тренувань. Але є одне але, щоб повною мірою насолодитися музикою в Deezer, доведеться "розщедритися" на щомісячну передплату ціна якої €4.

Читайте також: У мережу потрапили зображення нового годинника від Fitbit, імовірно Blaze 2

Fitbit 2.0

Інша особливість Fitbit OS 2.0 - нова навігація по "розумному" годиннику. Тепер при утриманні кнопки "Back" на екрані годинника з'являються елементи управління медіаплеєром, платежі або екран з ярликами додатків.

Читайте також: Haier Asu – “розумний” годинник з проектором

Fitbit 2.0

Нова версія ПО додасть функцію відстежування здоров'я для жінок, яка буде доступна спочатку на Versa, а вже потім на Ionic. Також серед нових функцій варто виділити: нагадування, свята та відстеження сну.

Fitbit 2.0

На даний момент, близько 10% користувачів Ionic отримають нове оновлення ПЗ (критерії вибору таких користувачів невідомі), всім іншим доведеться чекати кінця березня або початку квітня.

Джерело: pocket-lint.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя