USB-ключ для облікового запису Facebook - як це працює

Facebook

Безумовно, ніхто з нас не хоче, щоб наше листування та інші дані опинились у незнайомців. Ви можете використовувати двоступеневу авторизацію в соціальних мережах, наприклад, в Facebook, використовуючи підтвердження по СМС, але все ж це витрати часу, доведеться робити кілька зайвих кліків. Є одне цікаве рішення цієї проблеми - USB-ключ.

USB-ключ Facebook

Після авторизації паролем ви вставляєте флешку в ПК, тим самим підтверджуючи свою особистість. Тобто USB-накопичувач, де ви зберігаєте фотографії або реферати, стає вашим пропуском. Така система авторизації вже використовується в Google і Dropbox. Facebook - компанія передова, тому теж вирішили впровадити ключ в соціальну мережу. На носії з'являється файл, інформацію з якого якраз і зчитує соціальна мережа. Турбуватися не варто, так як розмір цього файлу украй невеликий.

USB-ключ Facebook

Читати також: CryptoMove - інноваційний захист даних

Фізичний контакт при ідентифікації користувача надійніше, так як цифровий простір все ж вразливий. Але чи часто ви використовуєте двоступеневу авторизацію? Швидше за все ні, проте заспокоює, що компанії піклуються про вашу безпеку.

Джерело: Engadget

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name