Вбивця техніки USB Kill 2.0 вже у вільному продажі

USB Kill 2.0 начало продаж

Схоже, USB стає все більшою Ахіллесовою п'ятою пристроїв, які даними портом забезпечуються. Спочатку фахівець з безпеки, використовуючи мікро-комп'ютер за $50, поцупив дані з ПК, а тепер пристій USB Kill 2.0, що здатний знищити практично будь-який PC, надійшов у вільний продаж.

USB Kill 2.0 начало продаж

USB Kill 2.0 за €50

Це дрібнокаліберне чудовисько при підключенні до будь-якого гаджету, який має вхід USB, швидко заряджає і розряджає свої конденсатори, пускаючи струм по шині даних. В результаті майже всі його нутрощі перегорають. У список успішно убитих пристроїв включені ПК, ноутбуки, телевізори, ксерокси, мультимедійні системи в літаках, термінали з продажу квитків, фотоавтомати і ще багато іншого.

Єдиними пристроями, що виявилися спроможними вистояти проти атаки, стали останні версії MacBook - завдяки добре ізольованому USB-порту. Продажі USB Kill 2.0 почалися днями, однак перша партія пристроїв виявилася розкуплена дуже швидко, а друга з'явиться тільки 14 вересня. Замовити пристрій можна буде через сайт usbkill.com за вартістю €50, а тестовий зразок, що не вбиває, а лише демонструє принцип роботи, обійдеться всього лише в €20. Доставка бескоштовна!

Джерело: cnews.ru

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name