Активність користувачів Telegram досягла 200 мільйонів

telegram

Протягом останніх 30 днів Telegram скористалися 200 мільйонів користувачів з різних куточків планети. Це дійсно величезна кількість, як не крути. Якби Telegram був країною, то зайняв би шосте місце в світі за чисельністю населення.

Як повідомляє Павло Дуров: "Telegram ніколи не використовував рекламу для залучення користувачів і ці 200 мільйонів чоловік з'явилися завдяки таким же користувачам месенджера. Цей факт доводить, що Telegram дійсно чимось "чіпляє".

telegram

"Ось чому ви, наші користувачі, були і завжди будете нашим єдиним пріоритетом. На відміну від розробників інших популярних додатків, ми не співпрацюємо з акціонерами та рекламодавцями, ми не укладаємо угод з маркетологами або урядовими установами. З того дня, як ми в серпні 2013 року запустили Telegram, третім особам не було представлено жодного байта особистих даних користувачів".

telegram

Telegram не розглядається як комерційний додаток для розробників, скоріше як ідея, яка дає користувачам їх законне право на свободу спілкування.

"Перш за все ми віримо в людей. Ми вважаємо, що люди, по своїй суті, є розумними і доброзичливими, а також заслуговують довіри. Наділені своєю думкою, свободою спілкування. Цей напрямок визначає те, що ми робимо".

telegram

Саме з цієї причини Telegram - додаток для обміну повідомленнями за допомогою технології крізного шифрування, яке доступне десяткам мільйонів користувачів з 2013 року. Також Telegram пропонує відкритий API для сторонніх розробників додатків та ботів.

"Протягом багатьох років наша довіра до користувачів дозволяла робити те, на що інші не наважувалися. Так, в Telegram реалізована підтримка групових чатів з великою кількістю учасників та безкоштовна платформа для створення різноманітних стікерів".

Джерело: telegram.org

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя