Виробник телефонів Vertu знову змінив власника

РЕКЛАМА

Як повідомляє видання The Verge, новим власником бренду Vertu стали структури турецького бізнесмена Хакана Узана (Hakan Uzan). Сума угоди склала 50 млн фунтів стерлінгів ($ 61 млн).

Це вже третя зміна власника за останні 5 років. У 2012 році Nokia продала Vertu шведської групи прямих інвестицій EQT VI за 175 млн фунтів стерлінгів, в свою чергу шведи продали компанію в 2015 році гонконзькому фонду Godin Holdings.

Новий власник Vertu вже заявив про плани інвестувати в компанію, яка за останнім фінансовим звітом 2014 року мала збиток у розмірі 53 млн фунтів стерлінгів. До 2015 року в усьому світі було продано 450 тис. телефонів Vertu із середньою ціною близько 6 тис. доларів.

Марка Vertu була заснована в 1998 році як філія Nokia для виробництва мобільних телефонів люксового рівня. Всі моделі виготовляються із золота, платини, сплавів Liquidmetal, титанових сплавів, полірованої сталі високої твердості, і позиціонуються як апарати вищого цінового сегмента.

Цікаво те, що свого часу Хакан Узан судився з Nokia. Йому було присуджено 15 місяців тюремного ув'язнення за звинуваченнями у шахрайстві, однак після подачі апеляції вирок був скасований.

Джерело: theverge

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя