Visionox показала гнучкі OLED дисплеї для смартфона Nubia-α

Visionox OLED Nubia-α

Раніше в цьому місяці Nubia продемонструвала браслет Nubia-α з гнучким OLED дисплеєм, який перетворюється на смартфон. Компанія не уточнила, хто став виробником дисплеїв для нового смартфона. Передбачалося, що постачальниками могли бути Samsung Display або BOE.

Кілька днів тому на виставці China Display Technology Conference компанія Visionox продемонструвала нові гнучкі OLED дисплеї та оголосила, що стане постачальником дисплеїв для Nubia. Згідно з наявною інформацією, Nubia використовує 3,23-дюймовий AMOLED дисплей. У Китаї поставки пристрою почнуться найближчим часом (до кінця 2018 року).

Читайте також: Samsung представить перший гнучкий смартфон в листопаді на Samsung Developer Conference

Visionox OLED Nubia-α

Visionox дуже швидко просуває свою технологію OLED. Компанія показала вражаючий стенд з безліччю гнучких OLED-прототипів на конференції SID 2018. У березні 2018 року розробники вперше продемонстрували гнучкі OLED дисплеї.

Visionox не єдина компанія, яка розробляє гнучкі OLED модулі. Samsung Display розробляє технологію вже багато років і, як повідомляється, почне масове виробництво приблизно в листопаді 2018 року.

Китайська компанія BOE також швидко просувається до масового виробництва OLED. Повідомляється, що компанія розробляє гнучкі OLED-пристрої для Huawei та інших виробників смартфонів, а також планує почати виробництво до кінця року.

Джерело: Weixin

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя