Vodafone і ментори планують створити краудсорсингову систему відеоспостереження

Vodafone_DEV Challenge

Компанія Vodafone виступить партнером IT чемпіонату для розробників DEV Challenge 12, учасники якого побудують прототип рішення для Smart City на замовлення оператора. Завдання полягає в створенні міської системи відеоспостереження за рахунок об'єднання вже існуючих муніципальних і приватних камер спостереження, а також камер мобільних пристроїв в єдину мережу з використанням технології 4G.

Vodafone_DEV Challenge

DEV Challenge - це змагання для розробників від українських компаній і стартапів або апгрейд навичок під керівництвом IT-фахівців. Чемпіонат збирає близько 2000 розробників з України, які змагаються за напрямками: Backend, Frontend, Design, Mobile і QA.

Vodafone_DEV Challenge

В Україні є муніципальні системи відеоспостереження. Однак, це поодинокі приклади, тому що через високу вартість не всі міста можуть таке собі дозволити. У той же час у багатьох містах є камери відеоспостереження на офісах, магазинах, житлових будинках і навіть в транспортних засобах. Крім того, кожен власник мобільного пристрою з камерою може стриміти відео онлайн через мережу 4G. Тому Vodafone спільно з DEV Challenge вирішили створити систему відеоспостереження, яка б об'єднала існуючі в місті камери і дозволила підключати нові камери з подальшою передачею, зберіганням і обробкою відеоданих.

Vodafone_DEV Challenge

У створенні проектів учасникам будуть допомагати ментори - IT-фахівці, експерти з впровадження Smart City і фахівці Vodafone. Всі проекти будуть представлені 24 червня на фіналі чемпіонату DEV Challenge в форматі Idea Garage. Кращі ідеї будуть розглянуті для впровадження в рамках проекту Vodafone Smart City.

Джерело: Прес-реліз компанії Vodafone

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя