Оновлення Windows 10 Mobile ламає додатки "Календар" і "Пошта"

Windows 10 Mobile

Схоже, що Microsoft цілеспрямовано знищує свою ОС для мобільних пристроїв. Днями смартфони під управлінням Windows 10 Mobile отримали оновлення версії 16006.11001.20083.0. Як любить писати компанія, воно робить гаджет "швидше і краще", однак не все так райдужно, як описує Microsoft. Після оновлення, форуми компанії заполонили гнівні коментарі власників Windows Phone, які скаржаться на зламані програми "Календар" і "Пошта".

Windows 10 Mobile

Спроба остаточно позбутися від непотрібної ОС чи випадковий збіг обставин?

З численних повідомлень стало відомо, що стандартні програми просто-напросто не запускаються, а кожна спроба увійти в додаток закінчується "викидом" на стартовий екран.

Windows 10 Mobile

Читайте також: Microsoft показала прототип Versatile – Joy-Con-подібного контролера для смартфонів

З чим пов'язана помилка - не зрозуміло, однак очевидно, що винуватцями є інженери Microsoft, які не спромоглися протестувати нове оновлення. Благо, відповідь компанії не змусила себе довго чекати. Microsoft повідомила, що обізнана про проблему і найближчим часом випустить оновлення до версії 16006.11001.20100, де буде виправлена існуюча проблема.

Читайте також: Чи є життя на Марсі? Windows 10 Mobile та її актуальність у наші дні

Нагадаємо, що в жовтні 2018 року Microsoft опублікувала список пристроїв Windows Phone, які втратили підтримку з боку компанії. Це в деякій мірі пояснює, чому нове оновлення ламає стандартні додатки. Смартфони компанії вже давно ніхто не купує, а підтримувати мертву ОС собі дорожче. Можливо, таким чином Microsoft стимулює користувачів на покупку нових пристроїв.

Джерело: mspoweruser

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя