Microsoft раптово випустила оновлення на Windows XP

windows xp 1

Свого часу, тобто вчора, я зробив новину про те, що на E3 2017 було анонсовано доповнення до Jazzpunk - грі трирічної давності від інді-розробників. І з тієї ж причини, що і тоді, я роблю новину про Windows XP - адже ця культова ОС, якій вже 16 років, днями обзавелася... оновленням прямо з рук Microsoft!

windows xp

Windows XP отримала патч - і не тільки вона!

Нагадаю читачам, що підтримка даної операційної системи офіційно закінчилася в 2009 році, а "повна" підтримка наказала довго жити в 2011. Але ось, в 2017, майже відразу після E3 2017, Microsoft випустила офіційні патчі, і не тільки на XP, але і на Windows Vista і Server 2003.

Патч має призначення щодо посилення безпеки і закриває старі латки/уразливості, якими володіли системи. Коментарі Microsoft на цей рахунок торкнулися недавньої кібератаки WannaCry, яка шифрує дані на ПК і вимагає викуп в криптовалюті - патч покликаний захистити старі комп'ютери. Також Microsoft повідомила, що це "виняткова ситуація", і на загальну політику роботи зі старими ОС це ніяк не вплине.

Читайте також: Microsoft анонсувала ремастер оригінальної Age of Empires

До чого взагалі тривожиться про Windows XP? Швидше за все справа в тому, що на даній ОС працює безліч обладнання, на кшталт банкоматів, відключення яких може частково паралізувати фінансовий оборот в країні - або навіть країнах. Це ж стосується і Windows Server 2003.

Джерело: overclockers.ua

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name