Технологія X-ray у смартфоні дозволить отримати модель об'єкта

Завдяки інженерам з інституту Фраунгофера в Магдебурзі (Німеччина), що розробили додаток HawkSpex mobile, з'явилась можливість дізнатись структуру об'єкта, що вас цікавить. 

Наприклад, коли будете снідати, ви зможете дізнатись структуру яблука з середини, для цього вам просто потрібно буде навести камеру смартфона на яблуко і ви побачите структуру на екрані.

Ця технологія не новітня, адже уже існують такі пристрої, але для них потрібно додатково встановлювати деталі на камеру. А з допомогою HawkSpex mobile потрібно просто відкрити додаток, навести камеру на предмет і отримати структуру об'єкта на екран.

Що робить додаток особливим і для чого він потрібний?

Це може стати у нагоді, наприклад, коли потрібно дізнатись, чи містить яблуко залишки пестицидів, чи взагалі його склад. Тобто це буде корисним для контролю якості продуктів харчування, або ж для перевірки ефективності косметичних продуктів.

"Користувачам нічого не потрібно приєднувати до камери для сканування предметів, адже все необхідне вже входить у її склад", - сказав Удо Зайферт з Фраунгоферського інституту.

Додаток з'явиться в кінці 2017.

Джерело: gadgetsnow

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя