Xiaomi офіційно виходить на американський ринок з проектором Mi Laser TV і розумною світлодіодним лампою

Xiaomi Mi Laser TV

Xiaomi розмістила інформацію про початок продажів проектора Mi Laser TV, а також розумної світлодіодної лампи на веб-сайті Walmart у США. Це означає, що Xiaomi офіційно виходить на американський ринок електроніки.

Намагаючись отримати вигоду з Дня подяки і Чорної п'ятниці, Xiaomi розмістила деякі зі своїх популярних продуктів на платформі одного з найбільших американських роздрібних продавців, WalMart. Китайський гігант смартфонів і електроніки завжди хотів розгорнути свій бізнес на величезному і високоприбутковому ринку електроніки в США, і схоже, тепер співпрацює з WalMart.

Xiaomi Mi Laser TV

Лістинг товарів є важливим кроком для Xiaomi, тому що це вказує на те, що Xiaomi тепер є одним з офіційних продавців WalMart. Цікаво, що Amazon U.S. досить довгий час пропонувала проектор Xiaomi Laser TV за ціною $2,293,99.

Офіційна підтримка Xiaomi на американському ринку необхідна для швидкого і безкоштовного ремонту або повернення товарів. Найчастіше незалежні постачальники не приймають гарантійні претензії. Зрозуміло, це впливає величезну роль при виборі смартфона для покупки.

Проектор Xiaomi Laser TV сумісний навіть з 150-дюймовими дисплеями. Проектор може відображати з роздільною здатністю Full HD 1080 x 1920. Один з кращих аспектів проектора Xiaomi полягає в тому, що він не вимагає великої відстані між пристроєм і екраном. Пристрій також має чотирьохядерний процесор з тактовою частотою 1,8 ГГц, 2 ГБ оперативної пам'яті і 16 ГБ вбудованої пам'яті для запуску операційної системи Android.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя