Чутки: Xiaomi Mi Note 3 отримає 8 ГБ оперативної пам’яті

<100
Xiaomi mi

В останні дні навколо Xiaomi виникла неслабка хвиля хайпа і спекуляцій. Справа в тому, що вона нібито повинна була анонсувати новий флагман, Mi Note 3, 11 квітня. Чого, як вже всі зрозуміли, не відбулося. Але, судячи з даних PhoneArena, анонс перенесений на 19 квітня 2017 року, а сам пристрій буде досить потужним, і це м’яко сказано.

 Xiaomi Mi Note 2

Xiaomi Mi Note 3 отримає Snapdragon 853?

Фаблет обіцяє бути одним з, якщо не найпотужнішим в арсеналі у Xiaomi. Неназване джерело, який поділився сакральними знаннями з PhoneArena, повідомило про приблизні характеристики новинки. Вірити їм чи ні – справа ваша, а ми просто про це розповімо.

Читайте також: думка про Uncharted 4: A Thief’s End

По-перше, новинка обіцяє нести на борту SoC (що це – читай тут) Qualcomm Snapdragon 835 – які, я нагадую, обійшли стороною і LG G6, і пристрої самої Xiaomi, а також грандіозні за мірками смартфонів 8 Гб оперативної пам’яті!

Насправді в світі Android рекордом це не буде, бо dual OS планшет Teclast Tbook 16 Plus з Marshmallow на борту оснащений такою ж кількістю оперативної пам’яті. А ще він доступний вже давно з GearBest.com, але для фаблетів це дійсно в новинку.

Постійна пам’ять пристрою може бути або 128, або 256 ГБ, а ось розмір екрану залишиться колишнім, 5,7 дюйма. Як і обсяг акумулятора – Xiaomi Mi Note 3 збереже 4070 мАг. Що ж стосується ціни, то вона поки невідома, а ось датою виходу джерело називає другу чверть 2017 року.

Джерело: PhoneArena