Xiaomi Mi Gaming Mouse — ігрова миша за $40

Xiaomi Mi Gaming Mouse

Компанія Xiaomi відома виробництвом якісних продуктів за досить помірними цінами. Причому спектр потрапляють найрізноманітніші речі — від смартфонів до пральних машин. Але тепер китайський гігант вирішив оновити асортимент комп'ютерних мишей і випустив Xiaomi Mi Gaming Mouse. Це перша повноцінна ігрова миша у компанії, і вона досить цікава.

Що відомо про Xiaomi Mi Gaming Mouse

Новинка може похвалитися повноцінними розмірами (ніяких ноутбучних міні-мишей!) і ергономічними дизайном. Основою є сенсор на 7200 DPI. Максимальна швидкість становить 150 IPS, а прискорення може досягати 30G. Зрозуміло, показник DPI можна перемикати, для цього є дві кнопки.

Xiaomi Mi Gaming Mouse

На лівому боці Xiaomi Mi Gaming Mouse розміщуються дві програмовані кнопки. Відповідний софт під Windows і macOS. Там же розміщена кнопка активації якогось «снайперського режиму», при якому чутливість DPI знижується на час, що може бути дуже актуально в шутерах.

Xiaomi Mi Gaming Mouse

Зверху є дві звичайні кнопки і колесо прокрутки.

Підсвічування і вартість

Ігровий статус накладає певні вимоги, і тому Xiaomi Mi Gaming Mouse отримала повнокольорове RGB-підсвічування. Можна також налаштувати чотири режими роботи світлодіодів. Підсвічується коліщатко прокрутки і задня частина маніпулятора.

Всередині миші розташований 32-бітний ARM-процесор, який відповідає за роботу всіх функцій. Відзначимо, що частота опитування може становити до 1000 Гц. Габарити геймерської мишки становлять 126 х 68 х 41 мм, а важить вона разом з встановленою батареєю 139 грамів. Так, в ній є батарея, хоча час автономної роботи поки не розкривається. Миша працює в бездротовому і дротовому режимі (от би ще клавіатуру таку зробили!).

Також відзначимо наявність ніжок з тефлону і цінник в $39. Новинка доступна у продажу з сьогоднішнього дня. Про дату появи миші у продажу за межами Китаю поки нічого не повідомляється.

Джерело: Gizmochina

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя