Xiaomi: MIUI 9 стане останнім оновленням для 6 смартфонів компанії

MIUI-9-Logo-tile

У Xiaomi заявили, що припиняють оновлення MIUI для шести своїх популярних пристроїв. Список такий: Mi 2 / 2S, Mi 4i, Redmi Note 4G, Redmi 2, Redmi 2 Prime і Mi Note. Всі перераховані пристрої отримають MIUI 9 в якості останніх стабільних оновлень системи. Xiaomi в повідомленні на форумі також згадали, що старі пристрої не отримуватимуть закриті та публічні бета-версії і бета-версії після 17 листопада. Тому MIUI Global Beta ROM 7.11 стала останньою бета-версією для всіх цих пристроїв.

Оновлення даних пристроїв відбудеться починаючи з грудня цього року, аж до січня наступного. У разі, якщо ви вже запустили свій застаріий пристрій за допомогою MIUI 9 Global Beta ROM, Xiaomi скоро надасть вам деякі способи, які допоможуть вам підключитися до стабільної MIUI 9 Global Stable ROM.

«Продуктивність MIUI постійно вдосконалюється, щоб забезпечити кращий досвід для всіх користувачів. Однак для забезпечення максимальної продуктивності MIUI ми повинні прийняти жорстке рішення про призупинення оновлення шести пристроїв. Таке рішення було прийнято після довгого обговорення і оцінки активних користувачів, продуктивності і т. п. », - зазначила команда MIUI Xiaomi на форумі.

Примітно, що список старих телефонів Xiaomi включає в себе такі моделі, як Mi 2/2S, який був запущений в 2012 році. Телефон, вийшов у світ з Android 4.1 Jelly Bean на базі MIUI 5.0 і регулярно отримував оновлення аж до цього моменту.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя