З'явилися живі фото і характеристики смартфона Vivo Nex

Китайські інсайдери опублікували нові зображення та характеристики смартфона Vivo Nex. Він обладнаний висувною фронтальною камерою і отримав цілий ряд інших можливостей. Досить рідкісних, треба сказати.

Що відомо про Vivo Nex

Судячи з усього, це молодший брат» Vivo APEX, хоча за специфікаціями так не скажеш. Новинка з'явилася на живих фото, на яких добре видна здвоєна основна камера. Фронтальна ж буде висувною, як і у APEX. Крім цього, Vivo Nex отримає подэкранный сканер відбитка пальця. Виробник сенсора невідомий, однак логічно припустити, що це Synaptic. Адже саме ця компанія початку першої поставляти на ринок датчики для екранних сканерів.

Vivo Nex

Судячи по рекламній брошурі, як мінімум одна з версій Vivo Nex отримає екран діагоналлю 6,59 дюйма. Тобто мова йде вже про конкурента Mi Max 2/3. Інші специфікації включають в себе обсяги оперативної та флеш-пам'яті 6 і 128 ГБ відповідно. Ємність штатного акумулятора становить 4000 мА·ч. Інформації про процесор поки немає, але не виключено, що це буде Snapdragon 845. І в цьому випадку отримає вельми цікаве пристрій!

Vivo Nex

А які ще версії Vivo Nex очікуються

Судячи з витоків, планується ще мінімум одна версія. Вона отримає шестидюймовый дисплей, однокристальну систему Snapdragon 710 і 4 ГБ оперативної пам'яті. Ємність акумулятора молодшої моделі складе 3320 мА·год

Vivo Nex

При цьому вона не отримає висувної камери. Модулі основної камери будуть на 20 + 16 МП, а фронтальній — на 24 МП. Не виключається, що камери буду тими ж, що встановлені в OnePlus 6.

Vivo Nex

Анонс обох версій Vivo Nex очікується вже 12 червня. А ось вартість поки не названа. Однак враховуючи, що компанія тільки починає виходить на міжнародні ринки, можливо, вона буде невисокою.

Джерело: Gizmochina

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя