Перший жорсткий диск Seagate на 20 ТБ з’явиться на ринку до 2020 року

жесткий диск Seagate на 20 ТБ

Компанія Seagate багатьом відома по своїм жорстким дискам – настільки жорстким, що їх популярність простягається по всьому СНД і за його межами. І недавній квартальний звіт цієї компанії приніс багато цікавого. Я маю на увазі, крім новини з заголовка про те, що жорсткий диск Seagate на 20 ТБ з’явиться на споживчому ринку лише в наступному десятилітті.

жорсткий диск Seagate на 20 ТБ

Жорсткий диск Seagate на 20 ТБ до 2020 року?

Почнемо з того, що генеральний директор компанії, Стів Лукзо, покинув свій пост. Цікаво те, що попрямував він не на цілком заслужений відпочинок, а, за його власними словами, “на підвищення”. Втім, як жартівливо сказав Стів, його онуки були б не проти відправки на відпочинок. З першого жовтня 2017 року Лукзо займе пост голови правління Seagate Technology, а місце гендиректора займе Дейв Мослі (Dave Mosley).

Читайте також: RN FAQ #8 – Як купувати на GearBest.com і головне, навіщо

Що ж стосується головної теми, то поточний глава компанії розповів про прийдешнє впровадженні технологій магнітного запису з підігрівом, або HAMR. Від Seagate довго не було інформації по цій технології, тому журналісти цілком справедливо вирішили, що розробки затихли.

Насправді, як з’ясувалося, вони йдуть повним ходом навіть зараз, і сховища даних з підтримкою HAMR стануть не менш надійними, ніж звичайні жорсткі диски. Що стосується цифр, то перші подібні диски повинні будуть мати обсяг близько 20 ТБ, і будуть готові до 2020 року. А далі компанія планує створити моделі об’ємом аж до 24 ТБ.

Джерело: overclockers

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя