Компанія Acer лідирує на ринку проекторів України

Схоже, популярність проекторів на споживчому ринку зростає з кожним роком - і компанія Acer в даний момент є лідером з продажу подібних пристроїв. Згідно з даними PMA Research, вже третій рік поспіль вона займає лідируючі позиції в Україні.

 Acer Predator Z650 2

Acer лідирує по продажах проекторів в Україні

Пояснити успіх можна декількома причинами - перша полягає в асортименті пристроїв. Acer вивела на український ринок більше 60 моделей з усіх сегментів: SVGA, XGA, WXGA і 1080p. Другою можна назвати загальні можливості оновлених проекторів, середній світловий потік яких становить 3200-3300 Люменів, а час роботи лампи без заміни - 10000 годин в режимі Eco.

Читайте також: ігровий ноутбук Acer Predator 21 X завоював премію на Taiwan Excellence Award

Також споживачі дуже добре прийняли вихід на ринок нових лазерних проекторів Acer, орієнтованих на ігровий сегмент. Поповнення для геймерів здійснилося у вигляді Acer Predator Z650 і Acer Predator Z850 з часом реакції 5 мс, які відповідають міжнародному стандарту передачі кольорів Rec.709 і стандарту калібрування ISF CCC. Ну і той факт, що на відстані 47 см пристрої здатні видавати картинку діагоналлю 120 дюймів, теж свою роль відіграє.

 acer H5382BD

На популярність бренду серйозно вплинула і лінійка FullHD-проекторів, яка включає в себе 17 моделей, разом з флагманом Acer H6512BD, чий світловий потік досягає 3400 Лм, та й показники контрасту на пару з колірною гамою чудові, як для DLP-моделей. Подробиці про проекторах і інших пристроях Acer можна дізнатися на сайті виробника.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name