ADATA випускає новий асортимент зарядних пристроїв

ADATA chargers

ADATA Technology випустила серію нових зарядних пристроїв. Нові доповнення до серії зарядних пристроїв ADATA включають в себе сертифіковану бездротову панель CW0100 Qi, автомобільні зарядні пристрої CV0525 і CV0172 і зарядну станцію CU0480QC.

Бездротова зарядна панель CW0100

Бездротова зарядна панель ADATA CW0100 підтримує швидку зарядку до 10 Вт, що забезпечує заряд автономних пристроїв в 2 рази швидше, ніж стандартні бездротові зарядні пристрої на 5 Вт. Така швидкість скорочує час зарядки до однієї години.

ADATA CW0100

CW0100 не просто гаджет з швидкою зарядкою, але ще і "розумний". Нова технологія Qi гарантує, що зарядна площадка перестане використовуватися в разі виявлення зайвих металевих об'єктів, забезпечуючи додаткову безпеку для запобігання таких ситуацій, як випадковий перегрів.

Зарядна панель працює з новітніми смартфонами з вбудованою функцією зарядки Qi, включаючи iPhone X, 8 і 8 Plus, а також Samsung S9 і S9 Plus.

ADATA CW0100

Крім її функціональних можливостей, бездротовий зарядний пристрій має привабливий зовнішній вигляд в тонкому форм-факторі Svelte (7,5 мм) і міцною, металевою основою з цинкового сплаву. Вбудований яскравий світлодіодний індикатор чітко сигналізує про стан зарядки.

Автомобільні зарядні пристрої CV0525 і CV0172

Нові автомобільні зарядні пристрої ADATA призначені для доступної зарядки в дорозі. Маючи 5 портів USB, два основні порти для водія і пасажира на передньому сидінні, а також три порти, які можуть бути встановлені на задні місця пасажирів через кабель-подовжувач, відкривають широкі можливості для зарядки гаджетів.

Car charger CV0525

Зарядний пристрій підтримує Quick Charge 3.0, який може заряджати смартфон від 0 до 80% всього за 35 хвилин. Зарядний пристрій, з вбудованою мікросхемою Smart IC, може визначити, скільки пристроїв підключено, а також запобігти перегріву.

Car charger CV0525

Для помірних потреб, ADATA пропонує автомобільний зарядний пристрій CV0172 з двома USB-портами. Обидва порти забезпечують струм 2,4 А для швидкої зарядки пристроїв. Він має компактний форм-фактором і пофарбований в чорний колір.

Car charger CV0172

У якості додаткових заходів безпеки, зарядний пристрій оснащується захистом від короткого замикання, перенапруги, перевантаження і перегріву.

Car charger CV0172

Зарядна станція CU0480QC

Універсальна зарядна станція оснащена п'ятьма різними USB-портами: порт USB-A з Quick Charge 3.0, три стандартних порти USB-A, а також один порт USB Type-C. Це організовано для зручної одночасної зарядки відразу п'яти пристроїв.

ADATA CU0480QC

У зарядну станцію інтегрована інтелектуальна система виявлення, яка знає, скільки пристроїв підключено. Спеціальне антиковзаюче покриття під зарядним пристроєм допомагає надійно утримувати зарядну станцію на різних поверхнях, а світлодіодний індикатор служить для демонстрації поточного статусу зарядки.

Джерело: Прес-реліз компанії ADATA.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя