Знижки на гарнітури та навушники AWEI на GearBest.com

Не в останню чергу GearBest.com хороший тим, що на ньому можна придбати багато товарів різних категорій, в тому числі і для меломанів. У нас на сайті вже був огляд бездротової гарнітури AWEI, тому новину про розпродаж даного виробника я не зробити не міг!

Навушники, гарнітури і не тільки від AWEI

Отже, пірнаємо з місця прямо в кар'єр... зі знижками! AWEI A980BL, огляд тут, захищена від поту, здатна програвати музику 4 години поспіль, розмовляти по мікрофону 6 годин поспіль і цілих 200 годин очікувати, поки користувач захоче послухати музику або розмовляти по мікрофону! Плюс - шумозаглушення, дуже функціональний голосовий помічник і вельми приємні характеристики звучання. І все це за $11,99 за посиланням тут. Звичайна ціна наближається до $20, так що рекомендую поспішити.

Далі - AWEI A890BL. Здебільшого начинка у даній моделі схожа з попередньою, і шумодав, і параметри, і час роботи, і голосовий помічник. Відмінності зосереджені на дизайні, 890-я модель усіма родимками на пластиковому тілі видає в собі спортивну гарнітуру - мені особисто до душі червона, агресивна забарвлення. Ціна питання складає $15,01, посилання прикріплюємо.

 Awei A885BL 1

І, нарешті, цвях програми, на який можна повісити тривоги і турботи щодо і дизайну, і якості, і часу роботи. Awei A885BL - солідна, стильна гарнітура, з часом роботи до 8 годин в режимі прослуховування музики! Ціна цього питання - $18,55, і на неї я рекомендую звернути увагу, якщо вам, як і мені, потрібно довгі музичні паузи без підзарядки. Посилання тут.

Всі пропозиції від AWEI на GearBest.com, від навушників за $3 до сушарок за $70, знаходяться тут.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name