Huawei та IMAX об'єднуються для створення нових пристроїв в області VR і AR

Huawei VR2

В рамках виставки MWC 2018, що проходить в ці дні в Барселоні, Huawei оголосила про стратегічну співпрацю з компанією IMAX для спільної розробки пристроїв і контенту у напрямку доповненої (AR) і віртуальної (VR) реальностей.

У рамках співпраці була представлена нова VR гарнітура - Huawei VR2. Ключовою особливістю гарнітури є її універсальність. Її можна використовувати з ПК, смартфонами і планшетами. Підключення до основних пристроїв здійснюється за допомогою роз'єму USB-C. Дозвіл кожного дисплея Huawei VR2 становить 1600x1440 пікселів. Завдяки частоті оновлення 90 Гц, гарнітура не викликає зайвого перенапруження очей і нудоти.

На MWC 2018, початок демонстрації гарнітури було присвячено кіно. Huawei надала можливість отримати насолоду від усіх принад IMAX в VR журналістам і відвідувачам виставки.

У комплекті з Huawei VR2 йде контролер власного виробництва. Контролер зроблений з білого полімеру і по дизайну дуже схожий на контролери Gear VR або Daydream. На його верхній частині знаходиться сенсорна панель, трохи нижче розташовуються кнопки "Home" і "Back", а також кнопка гучності.

Основну частину демонстрації, компанія вирішила присвятити інтеграції гарнітури з ПК на якому був запущений Steam. Huawei демонструвала можливості добротного шутера з керуванням за допомогою контролера власного виробництва, щоб показати всі можливості нової гарнітури.

При розробці гарнітури, компанія також не забула і про зручність Huawei VR2. Компанією була перероблена внутрішня частина гарнітури і збільшено кількість наповнювача з м'якої тканини.

Деякі ключові особливості анонсованої VR-гарнітури Huawei VR2 про які варто згадати:

  • автономна LCD-оптика,
  • видошукач з легким доступом,
  • вентиляційні отвори для зменшення утворення конденсату.

Huawei VR2 надійде в продаж на регіональні ринки по всьому світу у 2018 році.

Джерело: прес-реліз компанії Huawei, engadget.com

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name