Impression Electronics запускає квест для тих, хто по-справжньому любить Україну

impression quest украина

З 14 листопада український бренд комп'ютерної техніки Impression Electronics запускає всеукраїнський онлайн-квест, розрахований на широку аудиторію. Особливо цікавий квест буде для молоді.

impression quest украина

А як гарно ти знаєш Україну?

В ході онлайн-квесту учасники здійснять віртуальну подорож по Україні і дадуть відповіді на кілька запитань про свою країну і її звичаї. Вирішуючи головоломки і виконуючи завдання учасники відкриють для себе зовсім іншу Україну і дізнаються багато цікавих фактів про рідну країну.

Умови участі досить прості:

  1. Реєструйтеся на сайті
  2. Виконуйте завдання і відповідайте на питання про Україну і дізнавайтеся багато нового про свою країну!
  3. Для підтвердження участі в квесті поділіться новиною про нього в одній із соціальних мереж.
  4. Стежити за ходом і результатами квесту можна оформивши підписку на канал Impression Electronics в YouTube

Призами квесту стануть смартфони та планшети TM Impression Electronics. Повний список призів і правила участі в квесті доступні на сайті. Розіграш призів відбудеться 26.12.2016.

«Цей проект покликаний в ігровій формі розповісти про нашу країну, її визначні пам'ятки і особливості. Для нас важливо створювати цікавий для аудиторії контент, тому що всі вже втомилися від однакових конкурсів різних брендів. Упевнений, що доносити до аудиторії корисну і пізнавальну інформацію - це важлива частина комунікаційної стратегії бренду», - зазначив Євген Толчінін, Директор з продажу та маркетингу Impression Electronics.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя