Знижки на планшети з Intel Inside на GearBest.com

gearbest intel title

Цього разу у нас ситуація не зовсім звичайна - але від цього не менш приємна. На GearBest.com почалася масивна розпродаж пристроїв а-ля планшети/гібриди/ноутбуки з процесорами Intel, причому відразу в кількох напрямах - і з найцікавішими пропозиціями я вас зараз познайомлю.

 Teclast Tbook 16 Power

Пристрої з Intel Inside на GearBest.com

Почнемо з купонів, бо вони спрямовані на найсолодші пропозиції - пальчики оближеш! Teclast Tbook 16 Power, наприклад. Це явний конкурент Microsoft Surface, але менш дорогий і більш універсальний - з Windows 10/Android 6.0 на борту, процесором Intel Atom x7-Z8750, відеоядром Intel HD Graphics 405, цілими 8 Гб оперативної пам'яті, 64 ГБ ПЗП, сенсорним екраном і під'єднуваною клавіатурою! Доступний красень завдяки купону «intel01» за $289,99 - але тільки для перших 150 покупців. Це рекордно низька ціна на моїй пам'яті, тому раджу подзадуматься - посилання на покупку тут.

Другий сектор пропозицій стосується планшетів з під'єднуваною клавіатурою. У приклад наведу Jumper EZpad 6 - 11, 6-дюймовий пристрій з сенсорним екраном, процесором Intel Cherry Trail Z8350, відеоядром Intel HD Graphics 400, 4 ГБ оперативної пам'яті, 64 ГБ ПЗП, microHDMI, Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n і акумулятором ємністю 7000 мАг. На час акції планшет доступний за $159,99 - але не просто так, а з фірмовою підключається клавіатурою в комплекті! Отримуємо практично аналог Jumper Ezbook 3, але трохи менш потужний і більш універсальний. Посилання на покупку надаю.

 Jumper EZpad 6 M6 1

Ну і на закуску - сам Jumper Ezbook 3. Огляд тут, рекомендацію даємо, а посилання на покупку надаємо, бо ціна теж більш-менш рекордна, $199,99. Купон «intel04», до речі. А все решта пропозиції на GearBest.com з даної тематики можна побачити ось тут.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name