lifecell відкрив повний безліміт на популярні месенджери

Оператор мобільного зв’язку lifecell оголошує про запуск нової послуги «Цифрове спілкування». Підключивши послугу, абоненти lifecell отримують можливість необмежено користуватися популярними месенджерами на своїх смартфонах: Viber, Skype, WhatsApp, не витрачаючи нараховані мегабайти незалежно від поточного тарифного плану.

Безліміт від lifecell вже доступний!

Продовжуючи свою стратегію найбільш дружнього оператора до смартфонів та їхніх користувачів, оператор lifecell запустив безпрецедентну послугу – повний безліміт на користування будь-яким популярним месенджером: Viber, Whatsapp або Skype. Наприклад, за допомогою Whatsapp і Skype можна обмінюватися миттєвими текстовими повідомленнями без тарифікації пакетних мегабайт, а у Viber – крім текстових повідомлень, ще й пересилати мультимедійні файли та стікери, здійснювати голосові та відео-дзвінки, також без тарифікації.

День користування одним або відразу всіма месенджерами у рамках послуги від lifecell коштує лише 0,50 грн, які абонент платить тільки у день користування ними. Також, завдяки новій послузі «Цифрове спілкування», надсилання та отримання текстових або мультимедійних сообщений, голосових і відео-дзвінків не витрачатиме пакетні мегабайти абонентів. Підключити послугу дуже просто – достатньо набрати зі свого пристрою *224#.

Оператор lifecell пропонує своїм абонентам найпопулярніші месенджери, з яких користувач вибирає найбільш зручний для себе. Крім месенджерів Viber, WhatsApp, Skype, компанія пропонує власну розробку Turkcell – месенджер BiP, використання якого повністю не тарифікується: його користувачі можуть безкоштовно і без обмежень спілкуватися в Україні, а також за кордоном у рамках нарахованих мегабайтів.

Більше інформації про використання месенджерів у мережі оператора lifecell можна дізнатися на офіційному сайті компанії.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name