lifecell проводить розіграш смартфонів iPhone 7

lifecell bip iphone 7

Оператор мобільного зв’язку lifecell оголошує про акцію «Приведи друга» в BiP і розігрує серед її учасників смартфони iPhone 7. Абоненти lifecell, які запросять користуватися месенджером BiP своїх друзів, гарантовано отримають 300 Мбайт для 3G+ мобільного інтернету та шанс виграти найбажаніший гаджет цієї осені.

lifecell bip iphone 7

lifecell розігрує iPhone 7

Продовжуючи популяризувати запущений минулого року в Україні месенджер BiP, оператор lifecell пропонує своїм абонентам взяти участь в акції та запросити друзів почати користуватися додатком. З кожним третім прийнятим запрошенням абонент оператора отримає 300 Мбайт 3G+ мобільного інтернету і підвищить свій шанс стати власником iPhone 7. Один із двох iPhone 7 дістанеться тому, хто успішно запросить найбільшу кількість друзів. Другий гаджет буде розіграний між іншими учасниками акції.

Для участі в акції достатньо просто з додатку BiP відправити запрошення на встановлення BiP своїм друзям. Щойно три запрошених друга почнуть користуватися BiP, абонент отримає SMS-повідомлення про нарахування 300 Мбайт та участі у розіграші iPhone 7. Запросити в BiP можна будь-який мобільний номер будь-якого оператора України. Чим більше запрошених почнуть користуватися BiP, тим більше шансів на виграш iPhone 7 і більше нарахованих мегабайтів для користування інтернетом. Обмежень по кількості запрошень немає.

Легко встановити BiP можна за посиланням. Усі абоненти lifecell можуть користуватися месенджером BiP абсолютно безкоштовно, без плати за дата-трафік. Також при першому завантаженні BiP абонент lifecell гарантовано отримує 1 Гбайт 3G+ мобільного інтернету в подарунок на 7 днів.

Акція проходитиме по 4 грудня 2016 року. Деталі акції можна прослухати за номером IVR 543312 (безкоштовно для абонентів lifecell) або на офіційному сайті оператора.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name