lifecell пропонує послугу вибору бажаного мобільного номера

lifecell video

Оператор мобільного зв’язку lifecell пропонує своїм клієнтам нову зручну можливість вибрати бажаний номер мобільного на сайті компанії. Завдяки новій опції абоненти зможуть вибрати вподобану комбінацію цифр не прив'язуючись до місця і часу.

lifecell number

Відтепер, щоб обрати унікальну комбінацію цифр для мобільного номера, не потрібно витрачати час, щоб дістатися до фірмового магазину lifecell. Оператор подбав про комфорт своїх абонентів і пропонує нову опцію з послугою «Вибір номера». Від сьогодні кожен може вибрати і забронювати будь-який доступний набір цифр для мобільного номера безпосередньо на сайті компанії www.lifecell.ua.

«Послуга «Вибір номера» на сайті мобільного оператора - це дійсно унікальний сервіс на ринку України. Пропонуючи нову можливість з бронювання номера ми прагнемо максимально спростити життя наших абонентів. Нова опція від lifecell дозволяє всім існуючим і новим клієнтам придбати бажаний номер, використовуючи більш зручний канал покупки. Ми впевнені, що «Вибір номера» допоможе багатьом абонентам визначити свою унікальну комбінацію цифр», - зазначив Артур Аревшатян, Директор з управління досвідом клієнтів.

Щоб скористатися послугою «Вибір номера», потрібно перейти до розділу «Інтернет-магазин» на сайті, обрати і зарезервувати бажаний номер серед доступних. Отримати SIM-карту з унікальним номером можна в найближчому магазині lifecell. Перелік магазинів можна знайти на сайті або ж набравши 545 з номера lifecell. Вартість даної послуги складає 50 грн (з ПДВ і ПФ), які списуються з обраного номера, і додатково оплачується вартість SIM-карти - 30 грн (з ПДВ).

Оператор lifecell прагне, щоб всі клієнти компанії мали можливість отримати повний спектр обслуговування там, де їм це зручно. З цією метою компанія пропонує своїм абонентам кращі послуги.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name