Кількість LTE смартфонів в мережі Vodafone Україна зросла вдвічі

Vodafone Україна проаналізував дані про кількість пристроїв з підтримкою LTE у власній мережі. На даний момент проникнення LTE смартфонів у мережі оператора становить 8,4%.

vodafone 3g lte

Носіїв LTE у Vodafone все більше

За минулий рік на руках у користувачів стало в 2,3 рази більше смартфонів. Згідно з прогнозами аналітиків компанії такий темп зростання проникнення LTE пристроїв збережеться в найближчі два роки. Таким чином, до моменту планового запуску 4G у 2018 році рівень проникнення смартфонів з підтримкою цієї технології в мережі Vodafone в середньому по країні досягне близько 20%. З огляду на більш високу концентрацію смартфонів у великих містах, з яких почнеться запуск LTE в країні, такий рівень буде достатнім для запуску комерційних послуг на базі LTE – не тільки в сегменті B2B, а й для приватних клієнтів компанії.

На сьогоднішній день в світі кількість різних моделей LTE пристроїв досягла 5,6 тис., найбільш популярні з них – моделі з підтримкою діапазону 1800 МГц, кількість моделей таких пристроїв перевищує 3 тисячі. У мережах Vodafone по всьому світу 53 млн. абонентів користуються послугами 4G, доступними в 22 країнах, та більше 26 млн. користуються послугами на базі 4G+, доступними в 18 країнах. Деталі - на сайті компанії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя