Акції та подарунки до старту продажів ігрових крісел MSI MAG CH110

MSI MAG CH110

Нещодавно компанія MSI представила в Україні ігрове крісло власного виробництва - MAG CH110. Це абсолютно нова для компанії категорія, поява якої покликана спробою поліпшити ігровий досвід для геймерів - фанатів бренду, створивши повноцінну екосистему для кожного окремо взятого ігрового місця.

MSI MAG CH110

До старту продажів ігрових крісел в Україні, компанія MSI підготувала ряд акцій, які пройдуть в найбільших магазинах-партнерах. Так, в офіційному бренд-шопі MSI в інтернет-магазині Telemart у подарунок до крісла ви можете отримати геймпад MSi Force GC20.

MSI MAG CH110

Іншим варіантом подарунка для фанатів буде ігровий рюкзак, отримати який можна, купуючи ігрове крісло MSI CH110 на сайті Rozetka.

Нагадаємо, що MAG CH110 - це зручне ергономічне ігрове крісло з подушками для підтримки шиї і спини, підлокітниками з 4-ма ступенями настройки, регульованою на 180 градусів спинкою і великим сидінням розміру "king-size". Міцність крісла забезпечує цільна сталева рама і укріплена основа, що витримує вагу користувача до 150 кг.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя