Знижки на розумні годинники No.1 на GearBest.com

no.1 smart title

Давненько ми щось не гостювали в місці, де багато знижок і вигідних пропозицій - в GearBest.com! Зараз саме час заповнити втрачене, тому що є можливість і привід, пов'язаний з розпродажем розумних годинників від фірми No.1.

 no.1 smart 1

Розумні годинники на GearBest.com

Почнемо з пристрою, який впевнено маскується під солідні кварцові годинники - NO.1 S9. При своєму серйозному дизайні, а здалеку відрізнити дану модель від звичайного годинника вкрай складно, він оснащений сенсорним екраном, Bluetooth 4.0, підтримкою Push-нотифікацій, моніторами сну і серцебиття, а також педометром і можливістю змінювати циферблат - правда, через додаток-компаньйон на Android . На час розпродажу годинник NO.1 S9 буде доступний за $28,99 за посиланням тут.

Читайте також: RN FAQ #5 - як оновити Windows 10 до Creators Update вже зараз?

Варіант для активних людей - NO.1 F2. Виглядає, як дуже маленький годинник з дуже великим кріпленням, але захищений за стандартом IP68, оснащений термометром, ультрафіолетовим датчиком, Bluetooth 4.0, підтримкою Twitter, Facebook, WhatsApp і декількох інших месенджерів, а в режимі очікування за рахунок акумулятора ємністю 550 мАг вони можуть пробути цілих 2 роки! Саме ж приємне, як на мене, стосується ціни пристрою, бо на час розпродажу вона дорівнює $16,99 - посилання надаю.

 no.1 smart 2 GearBest

У No.1 на диво багато моделей, від бізнес-пристроїв за $99 до фітнес-трекерів за $12. Весь же набір акційних товарів від виробника можна побачити тут. А якщо вас цікавлять пристрої більш солідні і більш функціональні, то незабаром на Root Nation ви побачите огляд чарівного трансформера VOYO Vbook V3.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name