«Нова пошта» протестувала технологію IBeacon

nove-poshta-ibeacon-title

«Нова пошта» першою на ринку доставки здійснила тест технології IBeacon на Ukrainian E-commerce congress, що відбувся 6 жовтня в столичному НСК «Олімпійський». Для цього компанія встановила маячок IBeaconна місці проведення конгресу.

novaya pochta sms treking

Гості заходу, на чиїх смартфонах був увімкнений Bluetooth та встановлений мобільний додаток «Нова пошта», вже на вході до «Олімпійського» отримали сповіщення з детальною програмою заходу.

Цим досвідом в компанії розпочинається глибше дослідження можливостей, які надає технологія безпровідної передачі даних. Так, вже до кінця року запланований пілотний проект із використанням маячків IBeaconу 10 відділеннях «Нова пошта» в Києві. За результатами пілоту в компанії приймуть рішення про поширення технології по частині чи всій решті мережі.

В перспективі IBeacon може перетворитися на повноцінний канал комунікації «Нова пошта» з клієнтами. Завдяки технології клієнти зможуть оцінювати якість обслуговування у відділеннях, отримувати персоніфіковану інформацію про запуски послуг «Нова пошта», а в перспективі – про акції партнерів з сегменту e-commerce. Все, що буде потрібно – це ввімкнути Bluetooth під час візиту до відділення та завантажити мобільний додаток «Нова пошта». За допомогою IBeacon компанія зможе краще вивчати досвід клієнтів, аби робити сервіс доставки легшим для життя і бізнесу. Відмінне доповнення до трекінгу посилок через SMS!

Технологія IBeacon базується на безпровідній передачі даних між маячками та оснащеними Bluetooth гаджетами, що працюють на iOS та Android. На відміну від компаній в США, країн Європи та Азії,український бізнес лише починає освоювати технологію, переважно її використовують у сфері ритейлу.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name