«Нова Пошта» та GearBest.com розігрують призи до Нового Року

gearbest nova poshta

Новий Рік наближається, а разом з ним - потреба в подарунках, приємних і ще більш приємних! А що може бути вигідніше, ніж скупитися на GearBest.com по шикарним акціям, особливо якщо завдяки швидкій доставці «Нова Пошта» можна ще й призи виграти?

 gearbest nova poshta

Напевно, нічого. Саме тому «Нова Пошта» та GearBest.com влаштовують спільну акцію для покупців в Україні. Для участі у заході потрібно зробити наступне:

  • придбати будь-який товар на сайті GearBest.com в період з 00:00 годин 19 грудня 2016 року до 23:59 19 січня 2017 року
  • в графі «Доставка» вибрати Priority Line/Ukraine Express gearbest nova poshta

Обмежень на суму або кількість замовлень немає - чим їх більше, тим більше шансів виграти призи! Розіграш буде проведений між клієнтами «Нова Пошта» по трекінг-номеру посилки, а списки переможців будуть публікуватися в блозі GearBest.

Щотижня учасники отримають можливість виграти:

А якщо ви страждаєте питаннями про те, що ж придбати для участі в акції, заощадивши при цьому гроші, ось перелік діючих пропозицій:

Крім цього, в рамках спільної акції «Нова Пошта» та GearBest.com діють наступні пропозиції: знаменитий Yotaphone 2 з двома дисплеями - $119,99; одні з найдоступніших розумних годинників на ринку, U Watch U8 - $8,69; Teclast Tbook 16 Pro з клавіатурою в комплекті - $262,98; спадкоємець Spectrum-ів, комп'ютер-клавіатура K8 - $199,99; бездротові навушники MACAW T1000 - $17,59.

 gearbest nova poshta

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name