Panasonic представила "розумні" зарядні пристрої, які продовжать життя акумуляторів

Panasonic eneloop BQ-CC

Компанія Panasonic представила три нових зарядних пристрої для акумуляторів лінійки eneloop. Моделі BQ-CC65, BQ-CC63 і BQ-CC61 відрізняються за своїми технічними характеристиками і функціональністю. Розумний зарядний пристрій BQ-CC65 з вбудованою системою оцінки заряду і можливістю стирання «ефекту пам'яті», що накопичився, дозволяє продовжити термін служби акумуляторів типорозміру АА і ААА будь-якої ємності.

BQ-CC61

Panasonic BQ-CC65 - топова модель нової лінійки, що відрізняється розширеними можливостями і поліпшеними технічними характеристиками. Це перший зарядний пристрій eneloop з великим LCD-екраном, струмом заряду 5V/1A і декількома режимами, що дозволяють перевірити стан і «відродити» акумулятори. Натискання однієї з трьох кнопок - Refresh, Display і USB Out - викликає відповідну опцію. Наприклад, остання дозволяє використовувати пристрій у якості адаптера для зарядки портативної електроніки.

Після установки в пристрій від одного до чотирьох Ni-MH акумуляторів відбувається їх первинна діагностика - на екрані відображається загальна кількість заряджених акумуляторів за весь період використання «зарядки», напруга, а також позначаються пошкоджені або несправні акумулятори. Потім починається зарядка, в процесі якої при натисканні кнопки Display користувач може відстежити минулий час (T) і напругу (V). Зарядка чотирьох елементів живлення eneloop pro займає не більше чотирьох годин і контролюється процесом Smart charge, який припиняє процес до моменту настання надлишкового заряду. Слово FULL, яке висвітилося на дисплеї, означає, що акумулятори заряджені до рівня повної ємності, заявленої виробником.

BQ-CC65

Для отримання докладної інформації про стан акумулятора, необхідно перейти в режим Refresh, який також дає оцінку енергії розряду (Wh) і ємності (mAh). Режим повного заряду і розряду акумуляторів дозволить оцінити їх стан та спробувати відновити до початкової ємності, прибравши «ефект пам'яті», що накопичився. Оптимальний струм заряду вибирається зарядним пристроєм автоматично в залежності від ємності акумулятора.

Модель BQ-CC65 - золота середина між топовими «зарядками» інших виробників і простими моделями, що дозволяють судити про стан батарей виключно за колірною індикацією LED-дисплея.

Panasonic BQ-CC63 дозволяє заряджати від одного до восьми акумуляторів за один раз, що особливо актуально для активних користувачів побутової електроніки. Вісім LED-індикаторів на корпусі моделі працюють за принципом заряджений/розряджений. Зарядка припиняється відразу після настання моменту надлишкового заряду (ΔV), що дозволяє продовжити термін служби елементів живлення.

Завершує лінійку новинок компактний зарядний пристрій BQ-CC61, що працює від USB-шнура, який може підключатися до будь-якого сумісного адаптера для подальшої зарядки від розетки. Основні переваги моделі - компактні розміри і невелика вага.

BQ-CC61

Придбати нові зарядні пристрої для елементів живлення eneloop можна з серпня 2018 року.

💲 Ціни в магазинах 💲

🇺🇦 Україна 🇺🇦

Джерело: Прес-реліз компанії Panasonic

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name