Новий роутер Tenda AC8 з «розумною» пріорітизацією трафіку

Tenda AC8

Компанія Tenda розширила лінійку бездротових маршрутизаторів та представила новинку - модель Tenda AC8. Це двохдіапазонний маршрутизатор стандарту АС1200, оснащений гігабітними портами, для створення домашньої Wi-Fi мережі у невеликих та середніх за площею помешканнях.

AC8 має міцну пластикову конструкцію, та цілісній унікальний дизайн, що нагадує конструкцію крила, яке тонше спереду і ширше в кінці. Якщо дивитися зверху, то пристрій нагадує мушлю для вирощування перлин. Легкий та компактний, не займає багато місця.

Tenda AC8

Пристрій працює у двох діапазонах – 2,4 та 5 ГГц, сумарна швидкість передачі даних сягає 1163 мбіт/с.

Маршрутизатор оснащений функцією розумної пріорітизації трафіку, що поєднує роботу обидвох діапазонів в одній Wi-Fi мережі. Діапазон 5 ГГц є пріорітетним. Tenda AC8 сканує інтернет-середовище і налаштовує мережу на частоту, яку підтримують пристрої користувача. Тобто, якщо гаджет підтримує роботу на частоті 5 ГГц, він автоматично під’єднається до цієї мережі.

Потужний 28 нм процесор Realtek 1 ГГц забезпечить плавну передачу даних і доступ до швидкої і стабільної інтернет-мережі для стрімінгу та перегляду контенту в HD форматі без ефекту «завмирання».

Tenda AC8

Завдяки чотирьом зовнішнім двохдіапазонним антенам з підсиленням 6 dBi та технології  Beamforming, Wi-Fi сигнал безпосередньо «направляється» на пристрій користувача, щоб забезпечити стабільне інтернет-з'єднання, навіть через декілька перешкод.

Tenda AC8

Tenda AC8 оснащений функцією IPv6, що забезпечує захист від вірусних атак, захищає інтернет-з’єднання, спрощуючи передачу даних. Також, AC8 зменшує час на обробку даних і знижує рівень затримки передачі даних, щоб забезпечити більш стабільну роботу бездротової мережі.

Tenda AC8

Tenda AC8 надасть доступ до інтернет-мережі без зайвих зусиль в налаштуванні. Маршрутизатор оснащений функцією перенесення даних. Для цього потрібно під'єднати WAN порт старого маршрутизатора до LAN порту АС8. Дані аккаунту користувача будуть перенесені автоматично.

Роутер Tenda AC8 вже надійшов у продаж на території України за рекомендованою ціною 949 грн. Але зараз його можна придбати за промо-ціною 749 грн в магазині Rozetka.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name