Samsung і Rozetka запускають новий проект «Онлайн-консультант»

<50
samsung and rozetka title

«Samsung Electronics Україна» повідомляє про запуск нового проекту по онлайн-консультації на сайті інтернет-супермаркету Rozetka, старт якого відбувся 1 листопада 2016 року. Завдяки йому відвідувачі сайту Rozetka не тільки отримають відповіді на всі питання, що цікавлять про продукцію Samsung, але і зможуть порівняти пристрої компанії з моделями-аналогами інших брендів.Таке рішення демонструє турботу компанії Samsung про своїх користувачів і її готовність допомогти при виборі нового пристрою. «Ми раді співпраці з Samsung в цілому і можливості надати нашим клієнтам якісний сервіс зокрема, – підкреслює Владислав Чечоткін, співвласник і засновник інтернет-супермаркету Rozetka. – Нова послуга не тільки допоможе нашим клієнтам при виборі свого нового пристрою, але і дозволить зробити процедуру придбання високотехнологічних пристроїв в Інтернеті ще більш приємною і простий».

«Онлайн-бізнес розвивається і нарощує оберти, компанія Samsung відзначає цей тренд і розглядає нові можливості для задоволення потреб свого споживача на всіх рівнях взаємодії – зазначає Юлія Бесєдіна, керівник напрямку онлайн-бізнесу компанії «Samsung Electronics Україна». – Все більше українців роблять вибір на користь інтернет-покупок. А завдяки новому проекту спільно з Rozetka наші клієнти зможуть отримувати такий же сервіс і допомогу, як і при відвідуванні роздрібних магазинів».

Скористатися послугами онлайн-консультації можливо на сайті інтернет-супермаркету Rozetka в категорії продукції Samsung. За замовчуванням спілкування з консультантом буде проходити в форматі живого чату, однак при необхідності спеціаліст зв’яжеться з користувачем і проконсультує його в телефонному режимі. Можливість вибору варіанту комунікації демонструє турботу компанії про споживачів і прагнення здійснювати послугу максимально ефективно.