Підпишись на Vodafone App Market і виграй Galaxy S7 або GoPro Hero4

vodafone app market

Vodafone Україна пропонує всім новим передплатникам послуги App Market можливість отримати смартфон Samsung Galaxy S7 або екшн-камеру GoPro Hero4. Для цього достатньо протягом місяця, з 15 вересня по 12 жовтня 2016 року, активувати підписку на послугу AppMarket будь-яким зручним способом: відправивши пусте SMS на номер 2024 або натиснувши кнопку «Активувати» на сторінці послуги.

 vodafone app market

Власники Samsung Galaxy S7 або GoPro Hero4 будуть визначені випадковим чином. Взяти участь в акції можуть всі абоненти Vodafone Україна і «МТС Україна».

Халява і акції в App Market

У рамках послуги App Market абонентам доступний великий каталог якісних ігор і додатків на будь-який смак. Серед них є популярні додатки, як українських розробників, так і хіти всесвітньо відомих виробників: EA SPORTS FIFA 16, Angry Birds Space, Cut the Rope, World Football, Sanitarium, Call of Duty і інші. Оновлення каталогу відбувається на щотижневій основі.

Плата за користування послугою перші сім днів не стягується, далі вартість підписки складе ₴9 в тиждень (з ПДВ і ПФ). Послуга App Market доступна для телефонів на платформах Android, Symbian, Java, bada, Blackberry, Windows Mobile.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name