Vodafone допоможе абонентам повернути загублений смартфон

Vodafone Україна запустив послугу Vodafone Safety, яка дозволяє повернути власнику загублений смартфон. Послуга зменшить витрати власників смартфонів у разі їх втрати, а також забезпечить конфіденційність і безпеку під час повернення пристрою. Сервіс працює по всьому світу.

Vodafone Safety

При підключенні послуги на екрані смартфона відображається спеціальна заставка, e-Sticker – цифрова наклейка безпеки, яка встановлюється як зображення для екрану блокування на мобільному пристрої. e-Sticker містить інформацію про те, що телефон можна повернути власнику за винагороду та номери цілодобової служби підтримки.

Читайте також: огляд Vodafone Music, музика без плати за трафік

e-Sticker не містить інформацію про номер телефону і будь-яких інших персональних даних власника. У разі втрати є можливість заблокувати свій пристрій, таким чином запобігти втрати особистої і конфіденційної інформації, яка зберігається в смартфоні.

Один з найскладніших моментів при поверненні смартфона – зустріч з людиною, яка знайшла телефон. Послуга забезпечує додаткову безпеку завдяки відсутності прямого контакту з людиною, яка хоче повернути пристрій. Повернення смартфона організовують співробітники служби підтримки Vodafone Safety.

З моменту знахідки смартфона служба підтримки організовує повернення пристрою власнику протягом 1-2 днів, знайдений пристрій власнику привозить кур'єр служби підтримки. Сервіс повернення, а також винагороду людині, яка знайшла смартфон, надає компанія mySafety. У разі неповернення мобільного пристрою, страховку виплачує СК Nadia.

Читайте також: Vodafone розширює лінійку тарифів для бізнесу

Vodafone пропонує кілька варіантів підключення послуги:

  • Пакет послуг «Оптимальний» передбачає повернення смартфонів без можливості отримання страхової виплати. Вартість послуги при цьому складе 0,50 грн/день.
  • Пакет послуг «Преміум» надає сервіс повернення смартфона і страхову виплату в разі неповернення пристрою. Якщо протягом 14 днів з моменту втрати смартфона інформація про його знахідку не надійшла на лінію служби підтримки, у клієнта є можливість отримання страхової виплати в розмірі 1200 грн. за свій пристрій. Вартість послуги при підключенні пакета «Преміум» складе 0,79 грн/день.
  • Пакет послуг «Річний» дозволяє дешевше отримувати той же сервіс, що і в пакеті «Преміум». Вартість послуги при підключенні пакета «Річний» складе 229 грн/рік.

Підключити послугу можна на сайті safety.vodafone.ua. Також для підключення послуги можна відправити SMS з текстом «0» на номер 6911 і дочекатися інструкцій з підключення, або скористатися для цього номером безкоштовної цілодобової служби підтримки 6911.

Власникам пристроїв на базі ОС Android доступний додаток Vodafone Safety, який дозволяє не тільки використовувати цифрову наклейку e-Sticker та повернути пристрій або отримати страхову виплату, а й віддалено блокувати пристрій у разі його втрати, а також визначати місце розташування втраченого пристрою. Крім того, додаток дозволяє зробити фото з фронтальної або основної камери пристрою по команді з особистого кабінету, що може допомогти у пошуках втраченого смартфона.

Читайте також: Vodafone подвоює хвилини і мегабайти

Протягом 14 днів всі нові клієнти послуги можуть користуватися сервісом безкоштовно. Детальніше про послугу можна дізнатися на даному сайті.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя