Віртуальна екскурсія по знаменитому лінкору Belfast в World of Warships

Гравці World of Warships і любителі історії можуть здійснити незабутню віртуальну екскурсію по крейсеру Belfast, а після - випробувати бойовий корабель в грі.

 wow belfast excursia

Belfast в VR - круте видовище!

HMS Belfast - найбільший зі збережених кораблів в Європі. Свого часу він був передовим легким крейсером в світі, зіграв важливу роль в битві на мисі Нордкап в 1943 році, а також допоміг знищити останній крупнокаліберний німецький корабель Scharnhorst. Уже зовсім скоро HMS Belfast з'явиться в британській гілці World of Warships як преміум корабель VII рівня.

Історичні консультанти World of Warships Річард The Challenger Катланд і Ніколас The Chieftain Моран в новому проекті VR 360 допоможуть вивчити Belfast у всіх деталях. Проект переміщує вас до місця стоянки корабля на річці Темза в Лондоні, а також відтворить історичні події, використовуючи детальні 3D-моделі кораблів з World of Warships.

«Команда World of Warships надихнулася легендарним крейсером HMS Belfast і створила унікальну віртуальну екскурсію. Ми використовували можливості віртуальної реальності, щоб перенести глядача на британський крейсер - в компанію істориків Wargaming і в саму гущу бою у Нордкапа часів арктичних конвоїв, що йдуть до Мурманська, під час Другої світової, - зазначив Олександр Бобко, керівник історичних спецпроектів Wargaming. - Ця VR-екскурсія - результат тісної співпраці з Імперським військовим музеєм (Великобританія). Ми не змогли пройти повз можливості розповісти історію за допомогою сучасних технологій і таким чином розширити враження від крейсера Belfast в грі World of Warships».

Знімальну групи допустили в відсіки корабля, недоступні пересічним відвідувачам, наприклад в пороховий льох. Відео знято в роздільній здатності 4К. При панорамноій зйомці використовували ряд незвичайних прийомів, наприклад спускали камеру з котельного відділення на тросах, щоб максимально плавно і без «артефактів» передати масштаб і ефект присутності. Також спеціально для зйомки VR-відео корабель зробив залп.

Wargaming хотіла б подякувати Імперський військовий музей за співпрацю і можливість дізнатися про те, як жив екіпаж в море з 1938 по 1963 рік. VR-відео про кораблі HMS Belfast можна безкоштовно переглянути на будь-якій платформі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя