Так-так, той самий надзвичайний 5G, який крутіше, ніж 4G, і багаторазово крутіше 3G. Більш швидкий, більш зручний і стабільний, і навіть для ігор відповідний! І вимагає інвестицій, так. Про все це і не тільки ми змогли поспілкуватися на заході, присвяченому живому тестування швидкостей 5G, організованим мобільним оператором lifecell і виробником устаткування Ericsson в рамках шведсько-українського бізнес-форуму.

5G Ericsson Lifecell

Серед спікерів на презентації виступали CEO Ericsson-Україна Ярослав Ніцак і керівник департаменту стратегії та розвитку нових напрямків бізнесу lifecell Андрій Лебедєв. Вони розповіли про те, які у 5G головні переваги над 4G, які основні завдання ставлять перед собою компанії та з якими труднощами можуть зіткнутися.

5G Ericsson Lifecell

В першу чергу мережами нового покоління повинні будуть зацікавитися бізнес-споживачі. Це очевидно - за рахунок мінімальної затримки - до 5 мс, гігантських швидкостей - в реальному часі були помічені цифри більше 25 Гбіт/с, і підтримки додаткових технологій, на зразок Beamforming, Beamtracking, MIMO Massive і Multi-User.

5G Ericsson Lifecell

Технологія 5G буде неймовірно цікава і для бізнесу, і для Інтернету Речей, і для професій на кшталт дистанційній хірургії, і для геймерів, які використовують VR-ігри без проводів. Пятімілісекундной затримки буде цілком достатньо, щоб грати в невимогливі ігри віртуального плану.

5G Ericsson Lifecell

Якщо точніше, то на демо-зоні була показана тактильна дистанційна робототехническая хірургія, яка відноситься до Інтернету Умінь (Internet of Skills), що дозволяє передавати досвід і навички дистанційно мало не практичними засобами. Або, наприклад, Зона Миттєвого конференц-зв'язку, а-ля соцмережа для бізнесу в віртуальної реальності.

5G Ericsson Lifecell Україна

Проблем з розгортанням 5G може бути багато. Від держави потрібна прозора стратегія розвитку та ліцензування частот, від самого ринку - достатня кількість споживачів і пристроїв, що підтримують дану технологію, від обладнання мереж - очевидна підтримка і готовність до навантажень. Ну і банальний попит на дану технологію. Який рано чи пізно з'явиться обов'язково. До слова, старт розгортання мереж 5G в Україні планується на 2020 рік.

5G Ericsson Lifecell Україна

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name