Відео: Репортаж з CEE 2019 - Аксесуари для ПК Cougar та Bloody

Наймасштабніша виставка електроніки CEE 2019 відбулася 28-29 вересня у Києві. Перше що нам вдалось відвідати - це стенди брендов Cougar та Bloody. Що там було цікавого та які новинки були представлені - пропоную переглянути у цьому відео.

Відео: Репортаж з CEE 2019 - Аксесуари для ПК Cougar та Bloody

Про СЕЕ 2019

CEE – наймасштабніша в Україні щорічна виставка електроніки, електротехніки, іграшок, електротранспорту тощо, яка проходить з 2006 року. Восени 2019-го захід відбувся 28-29 вересня в Києві та був розділений на дві частини за спеціалізаціями – СЕЕ та CEE Games, які зібрали понад 100 лідерів світового ринку з різних галузей і бізнес-напрямків.

CEE Games 2019

На стендах СЕЕ 2019 відбувалися демонстрації та тестування продуктів і рішень для бізнесу із системної інтеграції, консумерської електроніки; техніки для дому та побутової техніки. У зоні beauty і жінки, і чоловіки змогли причепуритися, зробити стильну зачіску або придбати гаджети для догляду за тілом і волоссям. А майданчики просто неба сподобались домашнім майстрам і професіоналам у сфері будівництва чи ремонту, де вони протестували інструменти та техніку для дому та саду.

CEE Games 2019 була цілком присвячено геймінгу. Тож, зацікавила геймерів, гік-тусовку й активну молодь. Відвідувачі випробували в дії новітні кокпіти, топові смартфони та ноутбуки, спеціалізовані монітори, консолі, акустичні системи, периферію тощо. Усі охочі мали змогу пограти в популярні ігри на найсучаснішому устаткуванні провідних геймерських брендів. У спеціалізованих зонах для кіберспорту відбулися турніри з коштовними призами. Яскравий та реалістичний косплей із грандіозним призовим фондом доповнив атмосферу заходу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя