Репортаж з IFA 2018 - Стенд компанії Panasonic

Panasonic

На IFA 2018 стенд компанії Panasonic, в основному був сконцентрований саме на побутовому напрямку, але знайшлось і декілька новинок серед телевізорів, бездротових навушників, а також фотоапаратів.

Panasonic IFA 2018

І також важливо те що компанія цього року святкує свій ювілей 100 років, тому в честь цього, можна було побачити не тільки свіжо анонсовані девайси але і поринути в історію компанії Panasonic.

Хлібопічка Panasonic Croustina SD-ZP2000

В першу чергу, чим би хотілось з вами поділитись, так це анонсованою на виставці IFA 2018 хлібопічкою, яка має назву Croustina SD-ZP2000.

Основна відмінність хлібопічки Panasonic Croustina SD-ZP2000 від інших - це можливість випікати хліб з хрумкою скоринкою, яка виходить завдяки спеціальній системі змішування тіста, а також датчикам, які ретельно слідкують за температурою під час роботи пристрою.

Бездротові навушники Panasonic HD605N

Panasonic HD605N

Також компанія гучно представила свої нові бездротові навушники Panasonic HD605N. Вони обладнанні хорошим шумодавом, який допоможе вам прослуховувати музику без посторонніх шумів. Варто зазначити і автономність навушників, яка знаходиться на хорошому рівні - це 20 годин прослуховування музики, що задовольнить будь-якого меломана.

Panasonic HD605N

Електробритва Panasonic ES-LL41

Як ми всі знаємо, компанія Panasonic може похвалитись також і хорошими электробритвами, тому на виставці IFA 2018 представлено багато різних моделей, які були доступні і для тестування.

Panasonic ES-LL41

Я, наприклад, протестував Panasonic ES-LL41 і скажу чесно, було приємно та комфортно бритись даною бритвою. Також на стенді була ще доступна нова модель LL21.

Panasonic ES-LL41

Телевізори Panasonic

Panasonic TV IFA 2018

Цього року компанія Panasonic якось пройшла повз 8К, але постаралась привернути увагу іншими фішками. Наприклад, телевізори починаючи від сереї FX600 будуть тепер підтримувати стандарт HDR10+ і скажу чесно це також хороші новини.

Panasonic TV IFA 2018

На стенді компанії був презентований широкий сегмент різних моделей телевізорів - від бюджетних до флагманських.

Panasonic TV IFA 2018

Фотоапарат Panasonic Lumix DC-LX100 II

Не обійшлась виставка без показу нових моделей в напрямку фототехніки. Так компанія презентувала компактну та зручну камеру Panasonic Lumix DC-LX100 II, вона обладнана незмінним об'єктивом та хорошою якістю відео та фото у своєму ціновому сегменті.

Panasonic Lumix DC-LX100 II

Я сам користуюсь камерою від Panasonic і можу впевнено сказати - кращих камер в відеонапрямку, я, ще не зустрічав.

Panasonic Lumix

Ось такими гаджетами цього року на виставці IFA порадувала нас компанія Panasonic. Буду вдячний, якщо напишете коментар під цим постом та розкажите якіми пристроями від компанії Panasonic користуєтеся ви.

Panasonic IFA 2018

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя