Репортаж з IFA 2018 - Стенд компанії Promate: гігантський PowerBank та ще багато цікавого

На виставці IFA 2018 мені вдалось відвідати не тільки стенди зі смартфонами, але заглянути також на стенди інших компаній, наприклад, таких як Promate.

Promate на IFA 2018

Promate на IFA 2018

Стенд Promate в цьому році на порядок більший, ніж в минулому, що не може не радувати. Це пов'язано не тільки з ростом компанії, а й з початком випуску нової категорії продукції - LED-освітлення.

Promate на IFA 2018

Лінійка освітлення, в свою чергу, ділиться на серії Іndoor - для будинку, Оutdoor - для вулиці і Сamping - для природи. З цього всього випливають доповнення, такі як пристрої для живлення від сонячної енергії, датчики руху, захисту від вологи та інше.

Promate на IFA 2018

Promate, в черговий раз, робить ставку на асортимент з безліччю різних якісних товарів в сегменті споживчої електроніки. Насправді - таким широким асортиментом можуть похвалитися не багато виробників.

Promate на IFA 2018

Приємна новина для покупців - термін гарантії на продкцію Promate збільшений до 24 місяців!

В цьому році, крім нової категорії, Promate, робить фокус на рюкзаки. За словами представника компанії, на ринку України представлені близько 20 моделей в ціновій категорії від 300 до 3000 грн.

Promate на IFA 2018

Бездротові зарядки Promate

На стенді було представлено нову модель бездротової зарядки потужністю 15 Вт, яка за швидкістю зарядки, наблизилася до кабельних аналогів. Це надзвичайно хороший результат для такого класу пристрою.

Promate на IFA 2018

Бездротове аудіо

У продаж вийшла колекція бездротових колонок від Promate, чимось схожих на JBL, але в більше доступному ціновому сегменті.

Наприклад, Promate Silox - захищена колонка потужністю 20 Вт, огляд якої вже можна прочитати на нашому сайті.

Огляд бездротової захищеної колонки Promate Silox

Також на стенді можна було спробувати повністю бездротові навушникі Promate TrueBlue-2, які підтримують Bluetooth v5.0 та обладнані акумулятором ємністю 400 мАг. Варто відмітити, що дані навушники пропрацюють до 10 годин на одному заряді (про це заявляє сам виробник).

Promate Powerbanks

На стенді ми також побачили досить цікавий продукт SafariMate. Це зарядна станція та PowerBank на 124800 мАг (46 В*ч), з двома розетками, Bluetooth колонкою і  потужним ліхтарем.

З такої потужністю YouTube можна дивитися на телевізорі біля багаття в лісі! Перехідник з Lightning на HDMI, для відтворення з iPhone у Promate теж є. І чесно скажу, це найбільший PowerBank, який мені доводилось тримати в руках. Я навіть собі захотів такий девайс.

Що тут казати, асортимент товарів у Promate дійсно великий. З року в рік компанія дотримується своєї основної ідеї - "доступні технології для життя", створюючи нові і цікаві гаджети і аксесуари для повсякденного використання.

Читайте також: Огляд Promate proVolta-21: павербанк на 20800 мАг – мрія туриста

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя