Підсумки Uber за рік в Україні: цифри, плани і елітний UberBLACK!

Uber Black

У нашій, цифрової епохи існування, конкуренція може прийти звідусіль - і Uber довів це таксистам у всій красі. Рівно рік тому культове додаток прибуло в Україну, і в честь цього провело торжество для журналістів, включаючи вашого покірного слугу. Торжеством виявилися не тільки статистика і плани на майбутнє, а й презентація нової послуги - UberBLACK.

UberBlack

Uber в Україні дуже популярний

За традицією - в двох словах про місце проведення. Black Market, центр Києва, елітний ресторан, витончені закуски, виключно смачний гребінець. В очі мені впала кількість зеленої розсади, яка надає місцю особливий затишок, хоча не знай я про призначення місця, я б подумав, що потрапив в оранжерею. Втім, вся та зелень може бути і їстівною - я не знаю, не встиг спробувати. Хто там буде, спробуйте і відпишіть в коментарях.

Читайте також: Zolo Liberty+, бездротові навушники з функцією управління AI

Жарти жартами, а статистика Uber за рік роботи, як з'ясувалося, вразила не лише журналістів, а й представників інших регіонів. Ринок в Україні для додатка став одним з, якщо не самим швидкозростаючим в світі - і це стосується всього, від запуску в нових містах і темпу зростання поїздок, до часу очікування.

uber 1 year

У Києві це 5-6 хвилин, в Одесі та Дніпрі - менше 5, у Львові - менше 4, а в Харкові - 5 хвилин. Також шалено тішить середня оцінка користувачів по Україні - 4,8 бала з 5 можливих. У зв'язку з просто таки вибухом популярності сервісу в країні Uber вирішив запустити новий продукт, про який я вже згадував. Це UberBlack, преміальне пропозицію для тих, хто готовий платити за преміальність ... Або як-то так.

Читайте також: Uber запущено у Львові – як здійснити 5 безкоштовних поїздок

До послуги будуть підключені автомобілі представницького класу на кшталт Audi A6, Mercedes E-class, BMW X5, Toyota Land Cruise/Camry XV07 і так далі. "MAXIMUM комфорту", як сказав би голос костюма з Crysis. Вартість, до речі, не так і велика - ₴85 за подачу автомобіля, ₴10 за кожен кілометр і ₴1 за хвилину в дорозі. Мінімальна вартість поїздки - ₴230.

uber 1 year

У зв'язку такою пропозицією Uber дає можливість новим користувачам випробувати одну поїздку до ₴230 абсолютно безкоштовно! Для цього при установці додатка потрібно використовувати промокод "KYIVBLACK". Поїздку потрібно буде використовувати до першого серпня 2017 року - що цілком логічно.

Читайте також: Huawei розпочала продаж планшета MediaPad M3 Lite 10

Перший рік для Uberв Україні пішов як по маслу, тут вам і вибухова популярність, і нові тарифи, і охоплення міст, і плани на майбутнє. Запуск в Запоріжжі, наприклад. Справа залишилася за малим - зробити так, щоб перший рік не був останнім. І щось мені підказує, що він не буде.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя