Скачати карти (Locus Map) з інтернету і перенести на смартфон у програму Locus Map — чи це можливо?

Вопросы и ответыРубрика: Решение проблемСкачати карти (Locus Map) з інтернету і перенести на смартфон у програму Locus Map — чи це можливо?
1 +1 -1
Юрій спросил 1 год назад

Скачати карти (Locus Map) з інтернету і перенести на смартфон у програму Locus Map. Чи можливо і як? Дякую за відповідь!

2 ответ
0 +1 -1
Vladislav Surkov Админ. ответил 1 год назад

Наскільки я розумію, Locus Map використовує Google Maps як основу. Тобто вам треба саме в Google Maps на смартфоні зберегти необхідну вам ділянку і вона буде використовуватися для оффлайн-навігації у Locus Map. Ось є відео, як це зробити: https://www.youtube.com/watch?v=8g2Mzju3Q0o

Юрій ответил 1 год назад

Дякую. Але я не питав про оффлайн-навігацію Locus Map. Питання було як перенести карту Locus файл osm з ком’ютера на смартфон. https://www.openstreetmap.org/#map=12/51.0282/30.5839&layers=C У меню наявна опція “експорт”. На комп’ютер завантажується файл OSM. Мені здається можна якось закинути через Root Explorer. Але я не маю досвіду таикх робіт.

0 +1 -1
Vladislav Surkov Админ. ответил 1 год назад

Доброго дня! Зрозуміло, але нажаль у нас немає точної відповіді на це питання. У нас в редакції ніхто не користується Locus Map. Тому можу тільки теоретично щось припускати. Чи взагалі сумісні карти з ПК з програмою на Android? Якщо так, то мені здається, вам просто треба зрозуміти (може спитати у розробника), де програма Locus Map для Android зберігає файли карт та закинути в цю папку файл. Начебто це не важко зробити за допомогою файлового менеджеру. Бажаємо успіху!