У цій статті мова піде про розширення можливостей прошивки MIUI за допомогою модуля для Xposed. Інструкцію з встановлення і необхідну для вас інформацію ви зможете прочитати в окремому матеріалі. Тут же буде описано, що саме можна зробити за допомогою модуля MIUI 8 Tweaks.

Не дивлячись на те, що прошивка від Xiaomi і без того має досить широку функціональність і унікальні особливості, це ще не межа. За допомогою нескладних маніпуляцій ви зможете налаштувати буквально все. І в цьому вам допоможуть Xposed і модуль, розроблений спеціально для MIUI. Таких модулів є декілька, вони мають приблизно однакові можливості. Але я покажу все на прикладі MIUI 8 Tweaks, оскільки користувався модулем, призначеним ще для 7 версії MIUI від цього ж розробника, і вивчив всілякі твіки, які там були (а їх там дуже багато). Якщо ви знайомі з Xposed-модулем Gravity Box, то це приблизно те ж саме, тільки для MIUI.

Структура модулю

Модуль являє собою окремий додаток, в якому ви самі налаштовуєте і/або вмикаєте необхідні твіки. Він виконаний в єдиному стилі з MIUI 8, що є безсумнівним плюсом. Всього MIUI 8 Tweaks складається з дев'яти вкладок, перемикання між якими виконується свайпами вліво/вправо. Зустрічає нас вкладка О программе. Пройдемося окремо по кожній вкладці. Не будемо детально вивчати кожен пункт, а подивимося детально на те, що дійсно цікаво.

Статусбар

Тут багато пунктів. miui statusbar

Можна налаштувати Статусбар під себе абсолютно повністю. Починаючи від зміни розмірів елементів аж до перестановки їх місцями.

Лаунчер

Не так багато налаштувань, як зі статусбаром, але вистачає.miui launcher

З цікавих я б відзначив зміну сітки робочого столу. Хотіли сітку 4x6 як на iPhone? Не проблема.
miui launcher

Управління

Мабуть, найцікавіший пункт (або один з).

miui control

Можна налаштувати сінгл-дабл-тріпл тапи і жести на робочому столі/локскріні/статусбарі і переназначити апаратні кнопки.

Додатки

Перш за все цікавий пунктом Активации опций.miui apps

Можна активувати приховані функції в стандартних додатках.

Живлення

Дозволяє включити розширене power-меню, налаштувати поведінку при підключенні живлення і так далі.miui power

І найголовніше - нарешті можна прибрати набридливе повідомлення про рівень заряду батареї при 19%, налаштувати як душі завгодно.
miui power

Локскрін

Всього два пункти. Перший найбільш цікавіший.miui lockscreen

Ви можете прибрати пароль з смартфона в заданих Wi-Fi мережах, наприклад вдома. Працює аналогічно функції Smart-Lock від Google.
miui lockscreen

Звук

Тонке налаштування звукових супроводів системних повідомлень (відключення звуку), роздільна гучність.
miui sound

І корисна для декого можливість — змінювати кількість кроків гучності.miui sound

Інше

Ось і дійшли до останньої вкладки. miui other

Змінити значення мінімального порогу яскравості, включити панель навігації (наекранні кнопки) і налаштувати різні дрібниці можна тут.
miui other

Підсумки

Цей модуль - справжній "комбайн". Важко відразу сказати, чого в ньому не вистачає. Він і додасть щось, і прибере непотрібне, і навіть виправить дрібні косяки. Звичайно, когось може збентежити, що програма не зовсім безкоштовна. Вірніше, щоб відкрити всі можливості - доведеться придбати активатор. Але ніхто не відміняв і базові функції в модулі, якщо вам їх вистачає - користуйтеся.

googleplay

1 КОММЕНТАРИЙ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя