В одній з останніх версій щотижневої прошивки MIUI 8 з’явилася довгоочікувана функція MIUI Screen Recorder, яка дозволить записати на відео все, що відбувається на екрані пристрою.

Для запису відео з екрану (скрінкасту) є безліч сторонніх додатків в Google Play, але в Xiaomi вирішили ввести в свою прошивку власний додаток. І це добре. Він з’явився на робочому столі у користувачів девелоперських прошивок починаючи з версії 7.3.2. Користувачам стабільних прошивок доведеться трохи почекати.
miui recorder

Зовнішній вигляд додатку

Початковий екран виглядає просто. Більшу частину займають відзняті відео.
miui recorder

У верхньому правому куті швидкий доступ до налаштувань. У нижньому правому – кнопка, яка викликає кнопку старту/зупинки запису.

Налаштування

Незважаючи на те, що додаток доступний відносно недавно, в ньому вже присутні деякі базові налаштування. miui recorder

Ви можете обрати роздільну здатність аж до 1920×1080, якість (тільки 16 Mbps), частоту кадрів (поки обмежено 30 fps), орієнтацію екрану, джерело звуку.

Також є парочка додаткових можливостей: зупинити запис при відключенні екрану, показувати натискання на екрані (не доведеться лізти в меню розробника) і показувати клавіші навігації. Остання означає, що на відео будуть невеликі вікна, що спливають, на яких буде написано яку клавішу ви натиснули в момент запису. Корисно в деяких випадках.

Якість запису

Пише просто відмінно. Я порівнював цей додаток з аналогічним з Google Play – картинка в MIUI Screen Recorder була більш плавною.