В одній з останніх версій щотижневої прошивки MIUI 8 з'явилася довгоочікувана функція MIUI Screen Recorder, яка дозволить записати на відео все, що відбувається на екрані пристрою.

Для запису відео з екрану (скрінкасту) є безліч сторонніх додатків в Google Play, але в Xiaomi вирішили ввести в свою прошивку власний додаток. І це добре. Він з'явився на робочому столі у користувачів девелоперських прошивок починаючи з версії 7.3.2. Користувачам стабільних прошивок доведеться трохи почекати.
miui recorder

Зовнішній вигляд додатку

Початковий екран виглядає просто. Більшу частину займають відзняті відео.
miui recorder

У верхньому правому куті швидкий доступ до налаштувань. У нижньому правому - кнопка, яка викликає кнопку старту/зупинки запису.

Налаштування

Незважаючи на те, що додаток доступний відносно недавно, в ньому вже присутні деякі базові налаштування. miui recorder

Ви можете обрати роздільну здатність аж до 1920x1080, якість (тільки 16 Mbps), частоту кадрів (поки обмежено 30 fps), орієнтацію екрану, джерело звуку.

Також є парочка додаткових можливостей: зупинити запис при відключенні екрану, показувати натискання на екрані (не доведеться лізти в меню розробника) і показувати клавіші навігації. Остання означає, що на відео будуть невеликі вікна, що спливають, на яких буде написано яку клавішу ви натиснули в момент запису. Корисно в деяких випадках.

Якість запису

Пише просто відмінно. Я порівнював цей додаток з аналогічним з Google Play - картинка в MIUI Screen Recorder була більш плавною.

2 КОММЕНТАРИИ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя