Сфера надання послуг за викликом авто вирує останнім часом, новин дуже багато, є вони і від Uklon. У серпні світ побачила нова версія додатка Uklon для iOS, а до вересня надійшла редакція для Android-смартфонів. З нею ми і познайомимося сьогодні.

Чим цікавий  Uklon як сервіс?

Uklon - сервіс який об'єднує популярні служби таксі і приватних водіїв партнерів. У цьому є як свої плюси - так і мінуси. Коротко описати сутність Uklon минулої ревізії можна було відомою цитатою: "Вам шашечки, чи їхати?" Тобто коли стояло питання перенестися з пункту А в пункт Б, додаток ставав справжнім рятівником. За це я прощав йому і архаїчний дизайн і посереднє юзабіліті і відсутність можливості оплатити поїздку карткою. З недавна ситуація кардинально покращилася і в новій версії програми виправили практично все, що не влаштовувало мене раніше.

Дизайн

Перше, що кидається в очі при відкритті оновленого додатка - сучасний дизайн. Він пристойно посвіжів, став більш пласким, і не муляє очі величезними прямокутними кнопками. Їм на зміну прийшли акуратні і тонкі округлені елементи управління, а робочий простір програми став розподілятись більш раціонально. Стилістика швидше заточена під iOS пристрої, але і на Android все виглядає більш ніж пристойно.

uklon-new-16

Після авторизації в сервісі, (це можна зробити через пошту, соцмережі або анонімно) перед тим як потрапити в головне меню, нам показують коротку інструкцію з використання програми, що досить приємно.

Основний екран - меню замовлення - пропонує в кілька кліків вибрати точки відправлення та прибуття, а також клас автомобіля. Для бовдурів на зразок мене є схематичне зображення автомобілів. Тепер я знаю, що таке "Універсал".

uklon-new-14

Ліворуч і праворуч додали випадаюче меню. Ліве дозволяє відредагувати вибрані адреси, подивитися історію поїздок, виставити оцінку водієві, змінити налаштування додатку і зателефонувати в техпідтримку. Права панель містить додаткові опціональні умови для пасажирів. Можна, наприклад, викликати англомовного водія прямо в аеропорт з іменною табличкою, підібрати автомобіль з кондиціонером в літню пору або скористатися послугами кур'єрської доставки.

Юзабіліті

Додатком Uklon стало приємніше користуватися. Новий дизайн значно поліпшив інтуітивність управління і загальне сприйняття сервісу. Стала більш зручною реалізація додавання відразу кілька точок маршруту, що дозволяє по дорозі на роботу забрати колегу або заїхати в аптеку, наприклад. Також тепер не обов'язково знати точну адресу перебування та призначення. Інтерактивна карта дозволяє відзначити потрібні точки і автоматично ідентифікує їх адресу.

Якщо ви мешкаєте в якісь хитрій будівлі з безліччю під'їздів або на території режимного об'єкта - є окрема графа, в якій можна залишити примітка водієві, підказавши як до вас дістатися.

Для любителів часто кататися на таксі за одним маршрутом доступна можливість в два кліка вибрати адреси пунктів відправлення і призначення зі списку обраних станцій, який можна редагувати.

uklon-new-10

Фішечки

У числі ключових змін нової версії Uklon, розробник зазначає дві головні особливості. Перша - можливість додавання банківської карти для оплати. Опція доступна як в окремому меню, де можна прив'язати кілька кредиток, так і на сторінці замовлення, де можна вибрати зручний спосіб оплати. За безпеку зберігання банківських карт відповідає партнерська компанія wayforpay.

З лютого Uklon проводить набір партнерів безпосередньо, такі водії, перш ніж авторизуватися в системі, проходять огляд автомобілів і співбесіду в офісі сервісу. Друге оновлення полягає в тому, що тепер в меню додаткових послуг є функція «включити в пошук авто партнерів». Якщо ця функція неактивна, то пошук авто виконується тільки серед тих, хто був на «перегляді» в офісі Uklon. Це підвищує шанс отримати більш комфортну поїздку.

Якщо опція «включити в пошук авто партнерів» активна, то замовлення побачать в тому числі водії партнерських інформаційних диспетчерських служб. Такий вид пошуку дозволить швидше знайти авто.

Висновки

Додаток сервісу Uklon вийшов на якісно новий рівень і пропонує сучасний та інтуїтивний підхід до замовлення машини відповідно до потреб пасажира. Будь-яких критичних недоліків в софті помічено не було. Уніфіковане оновлення пропонує схожий досвід для користувачів iOS і Android з точки зору дизайну і юзабіліті, а пакет нововведень робить Uklon цікавим рішенням з точки зору зручності замовлення автомобіля і розмітки маршруту.

googleplay

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя