Привіт друзі! Ми продовжуємо цикл невеличких статей, присвячений лайфхакам, з якими ваша робота  з будь-якими пристроями на Windows 10 стане ще більш зручною та приємною.


На черзі дві маленькі хитрощі. Поїхали!

Уявимо ситуацію – ви пишете у тому ж Telegram особисте повідомлення гарній пані (звичайно гарній, якій же ще писати?), і тут зненацька з’являється бос (ви ж на робочому місці, я не казав?). У зв’язку з таким поворотом подій вам терміново необхідно згорнути вікно додатка/браузера і зробити вигляд, що робота кипить. Ви махаєте рукою по столу... та збиваєте свою бездротову мишу в урну! Фсьо пропало, шеф! Еее, ні, на допомогу прийде комбінація клавіш

Win+стрілка вниз

При їх натисканні активне вікно згортається, сліди прокрастинації приховані, день врятовано. Але миша все ще у відрі, а дама вже пише й пише, необхідно терміново відповісти, адже ви з цим казусом застрягли на півслові. Тиснемо Win+стрілка вгору один раз – вікно розгортається у центрі екрану, а якщо натиснути цю комбінацію ще раз, то активне вікно розгорнеться на весь екран. Запам’ятали? Win+стрілка вниз - Win+стрілка вгору, а миша нехай і валяється у корзині.

Погнали далі. Вам необхідно переглянути усі відкриті вікна. Найпростіше, та й ви напевно так сто разів робили, натиснути комбінацію клавіш Alt+Tab - одразу ж на екрані перед вами з’являться кілька прямокутників, що позначають усі відкриті вікна, послідовне натискання цієї ж комбінації дає можливість переключитись на необхідне. Після перемикання список зникає.
А що коли необхідно показати усі ці відкриті вікна, але не закривати їх список? Скажемо, їх дуже багато, раз десять тиснути Alt+Tab для перескакування на потрібне - таке собi заняття. У цьому випадку допоможе комбінація

Win+Tab

Список не зникне навіть після того, як відпустити кнопки. Тепер направляємо курсор на потрібне вікно та тиснемо лівою кнопкою миші.

windows-lifehack2-03

Таким чином, елементарні комбінації клавіш допомагають економити час, виходити з честю iз безглуздих ситуацій та виконувати роботу більш невимушено та зручно. Залишайтесь з нами і незабаром побачите багато цікавого!

2 COMMENTS

  1. Напомните комбо создания нового вирт.раб.стола ,а также вывода окна на 2-ой монитор.

    • 1. Добавление виртуального рабочего стола - Win+CTRL+D
      2. Выбор режима отображения презентации - Win+P

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name