Програма Skype вважається лідером серед додатків для відеозв'язку і конференції. Але крім неї в світі є інші VoIP-сервіси для спілкування та зв'язку. У цій статті ми зібрали 10 програм для відеоспілкування, які складуть Skype гідну конкуренцію. Якщо вам вона давно не подобається, дратує її зв'язок, зручність і інші нюанси, варто спробувати додатки з нашого списку. І можливо ви знайдете собі новий сервіс, який задовольнить всі запити.

Linphone

linphone

Програма Linphone вміє працювати з груповими і звичайними чатами, дзвонить на стаціонарні номери, підтримує обмін файлами, аудіоконференції, відео та аудіозвонкі. Додаток має простий інтерфейс, відкритий вихідний код з протоколом SIP і споживає мінімум ресурсів ПК. Якщо у вас слабкий комп'ютер або бабусин ноутбук, зверніть увагу на Linphone. Програма працює на Windows, macOS, Linux, а також як додаток на Android, iOS і Windows 10 Mobile.

Discord

discord

Додаток Discord популярний серед геймерів. Але крім них програмою може користуватися будь-хто. Тут можна знайти зручну і стильну заміну Skype. Discord підтримує обмін файлами, групові і звичайні чати, відео та аудіозвінкі, а також відеоконференції. Мессенджер виділяється мінімальним завантаженням системи і працює на Windows, macOS, в веб-версії, а також як додаток на Android і iOS.

WhatsApp

whatsup

Цей популярний месенджер теж легко замінить Skype. Тим більше, що програма вже стоїть на смартфонах багатьох користувачів. Додаток підтримує групові та звичайні чати, обмін файлами, аудіо та відео дзвінки, а також дзвонить на стаціонарні номери. Групові відеодзвінки поки недоступні, але Марк Цукерберг нещодавно анонсував їх для цього додатка, а значить відеоконференцій по WhatsApp бути! Месенджер доступний на Windows, macOS, як веб-сервіс, а також як додаток на Android і iOS.

Google Hangouts

google hangouts

Сервіс Google Hangouts підтримує групові та звичайні чати, аудіо та відео дзвінки, обмін файлами і відеоконференції. Через цей веб-сервіс є можливість влаштовувати конференції з колегами або близькими прямо в браузері і без скачування програм. Для цього користувачеві потрібно зайти на офіційну сторінку програми, залогиниться і ввести електронну пошту того, з ким треба поговорити. Сервіс дозволяє імпортувати контакти з телефонної книги прив'язаної до пошти Gmail, з електронної пошти, а також з сервісу Google+. Програма Google Hangouts доступна в веб-версії, а також як додаток на Android і iOS.

WeChat

wechat

Мегапопулярний в Китаї месенджер WeChat, в активі якого понад 1 млрд користувачів, гідний претендент на заміну набридлому Skype. Програма працює з груповими і звичайними чатами, вміє обмінюватися файлами, підтримує відеоконференції відео і аудіозвонкі. Сервіс прекрасно працює і у нас, але частина його функцій обмежена. Наприклад, в нашому регіоні користувачі WeChat не можуть оплачувати онлайн-покупки, замовляти таксі, їжу, квитки в кіно та інше. WeChat працює на Windows, macOS, в веб-версії, а також як додаток на Android та iOS.

Appear.in

appearin

З додатком Appear.in влаштувати відеозв'язок простіше простого. Досить зайти на сайт, створити індивідуальне посилання і відправити її за потрібне абонентам (кількість користувачів обмежена числом 8). Для забезпечення безпеки є можливість заблокувати відеоконференцію після підключення всіх учасників розмови. Appear.in працює як веб-сервіс, а також у вигляді додатку на Android і iOS.

Tox

tox

Протокол зв'язку Tox не є месенджером або програмою для спілкування. За цим протоколом працює ряд додатків (Venom, Toxic, uTox, Antox, Antidote for Tox), тому один Tox замінює відразу декілька програм. Tox підтримує групові чати, аудіо та відеодзвінки, обмін файлами і відеоконференції. Доступні платформи: Windows, macOS, Linux, а також додатки на Android і iOS.

Програми на Tox виділяються потужним захистом інформації користувача. Якщо ви хочете безпечно спілкуватися в Інтернеті і влаштовувати приватні бізнес зустрічі в онлайні, протокол зв'язку Tox - відмінний вибір для цих цілей. Додаток не підтримує роботу на серверах, а кожен користувач виступаеє піром. Програма також вміє працювати через TOR або проксі.

Talky

talky

Сервіс Talky чимось схожий на згаданий вище Appear.in та при бажанні здатний працювати в браузері. Для створення аудіоконференції тут потрібно відправити посилання потрібним користувачам (конференція обмежена 15 абонентами). Для впевненості в захисті і конфіденційності розмови, після підключення всіх учасників розмови, конференція блокується. Talky працює як веб-сервіс, як розширення для браузера Chrome, а також у вигляді додатку на Android та iOS.

Viber

viber

Ще один популярний месенджер, який є на більшості смартфонів, планшетів і ПК. В наявності групові чати, аудіо та відео дзвінки, обмін файлами і відеоконференції. Програма Viber працює на Windows, macOS, а також як додаток на Android і iOS.

LINE

LINE

Мессенджер LINE шалено популярний в Азії, Північній і Південній Америці. База користувачів це сервісу наближається до 1 млрд осіб. Додаток LINE є і у нас. Є підтримка групових чатів, аудіо та відеодзвінків, обмін файлами і відеоконференції. Є можливість імпортувати контакти зі смартфона, а відеодзвінок можна записати вбудованими інструментами. Програма LINE працює на Windows, macOS, як розширення для браузера Google Chrome, а також як додаток на Android, iOS і Windows Mobile.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя