Oukitel WP21 Ultra
realme 10 4 G
Root NationStattiNjë përzgjedhje e pajisjeve

Një përzgjedhje e pajisjeve

TOP-10 dhurata për një lojtar të dashur

Dita e Shën Valentinit po afron, që do të thotë se është koha të mendoni se me çfarë ta surprizoni partnerin tuaj këtë vit. Arushat pelushi, valentinat dhe ëmbëlsirat janë, sigurisht, dhurata të këndshme,...

TOP-10 laptopë zyre, dimër 2023

Për shkak të nevojës për lëvizshmëri, laptopët po fitojnë gjithnjë e më shumë popullaritet. Përveç modeleve të lojërave, përdoruesit vlerësojnë zgjidhjet e zyrës me cilësi të lartë - modele të tilla duken elegant dhe mjaft...

Aksesorë të dobishëm për një laptop: shpërndarës USB, karikues GaN, ruter, kufje, bankë energjie dhe çantë shpine

Laptopi është një pajisje plotësisht e vetë-mjaftueshme: një ekran, një tastierë, një tastierë me prekje në vend të një miu dhe madje edhe altoparlantë të thjeshtë. Por megjithatë, do të jetë shumë më komode për ta përdorur atë, të armatosur me ...

TOP-5 pajisje kompjuterike GameMax

Fillimisht, marka GameMax fitoi njohjen e entuziastëve ukrainas të kompjuterëve me kuti dhe furnizime me energji elektrike. Shumë pak prodhues janë në gjendje të konkurrojnë me GameMax për sa i përket raportit të çmimit dhe parametrave.

TOP-10 laptopët më autonomë në Windows

Në kushtet e furnizimit me energji të paqëndrueshme, autonomia e çdo pajisjeje bëhet edhe më e rëndësishme. Dhe sot, për shumë njerëz, koha e punës pa u lidhur me një prizë është një nga...

TOP 10 tastierat me valë për punë, dimër 2023

Kemi përzgjedhje me tastiera të ndryshme: membranë lojrash, tastiera optike dhe mekanike. Është koha që modelet me valë të funksionojnë gjithashtu. Ne kemi mbledhur dhjetëshen më të mirë...

TOP-10 kufjet TWS nën 35 dollarë, dimër 2023

Blerja e kufjeve adekuate True Wireless nuk është problem tani - ka një ton modelesh në treg nga kompani të njohura dhe jo aq të njohura. Të gjithë kërkojnë para qesharake,…

TOP-10 telefonat inteligjentë kompaktë, dimër 2023

Sot, tregu dominohet nga "lopata" të mëdha, dhe në fakt nuk është aq e lehtë të gjesh një smartphone të mirë kompakt. Por ne u përpoqëm dhe mblodhëm në këtë ...

TOP-10 llamba inteligjente, dimër 2023

Një llambë inteligjente është një version i përmirësuar i një llambë të zakonshme. Mund të lidhet me telefonat inteligjentë dhe pajisje të tjera nëpërmjet Bluetooth dhe/ose Wi-Fi dhe shpesh është i pajisur me ndriçim RGB. Një pajisje e tillë bën...

TOP-10 kamerat më të mira të veprimit, dimër 2023

Nëse ju pëlqen rekreacioni aktiv, udhëtoni shumë, vizitoni shpesh vende të ndryshme dhe i xhironi të gjitha këto, atëherë duhet të merrni parasysh të xhironi me një smartphone ose një...

TOP-10 TV inteligjentë me buxhet, dimër 2023

Për vitin 2023, televizorët “smart” janë një fenomen krejtësisht normal. Përveç kësaj, pothuajse çdo familje mund të përballojë një pajisje të tillë. Sigurisht që ka në treg...

Pajisjet kompjuterike TOP-5 Patriot Memory dhe Viper Gaming

Marka amerikane Patriot Memory është e famshme kryesisht për RAM-in e saj, disqet e gjendjes së ngurtë, disqet USB flash dhe kartat e kujtesës. E themeluar pothuajse 40 vjet më parë në Kaliforni, kompania fillimisht...

Çfarë t'i dhuroni një fansi të Razer për Vitin e Ri

Me sloganin “Për lojtarë. By Gamers”, kompania Razer është e specializuar në prodhimin e aksesorëve të lojërave, pajisjeve periferike dhe harduerit. Gama e kompanisë përbëhet nga pajisje lojrash të dizajnuara bukur...

TOP-5 Dhuratat e Vitit të Ri për një gamer

Ne i duam lojtarët aq shumë (dhe ka mjaft prej tyre midis redaktorëve tanë) saqë vendosëm të bëjmë një tjetër top. Këtu kemi komplete aksesorësh dhe...

Çfarë t'i dhuroni një fansi të Motorola-s për Vitin e Ri

Tifozët ASUS, Acer që realme tashmë kemi dhurata, por adhuruesit e motoçikletave? Deri më tani, ne kemi mbledhur idetë më të mira të dhuratave për fansat e Motorola për të gjitha rastet.

TOP-10 telefonat inteligjentë të përballueshëm deri në 150 dollarë para Vitit të Ri

Telefonat inteligjentë të segmentit buxhetor lëshohen më shpesh. Pothuajse të gjithë mund të përballojnë modele të tilla, ato janë të përshtatshme për moshat dhe fëmijët, adoleshentët dhe të rriturit. Në vitin 2022...

Çfarë t'i dhuroni një gamer për Vitin e Ri

Në vazhdim të përzgjedhjeve tematike të Vitit të Ri, ne do të ndajmë me ju ide se si të urojmë një lojtar për Vitin e Ri. Nëse jeni larg botës së lojërave dhe hamendjeve...

Çfarë t'i dhuroni një fansi për Vitin e Ri realme

realme edhe pse një markë mjaft e re, ajo tashmë ka shumë fansa në mbarë botën. Nëse keni të tillë ndër më të dashurit tuaj, ne kemi përgatitur një përzgjedhje të mrekullueshme...

Çfarë t'i dhuroni një atleti për Vitin e Ri

Vazhdoni të zgjidhni dhuratat për Vitin e Ri dhe sikur e keni kuptuar tashmë që një person është i dhënë pas sportit, por ende nuk dini çfarë të dhuroni? Uniforma dhe atlete...

Çfarë t'u dhuroni prindërve për Vitin e Ri

Është misioni i çdo djali apo vajze të dashur t'i bëjë prindërit e tyre pak më të lumtur në ditën e Vitit të Ri. Ne ofrojmë një përzgjedhje dhuratash të dobishme për më të afërmit dhe më të dashurit tuaj,...

Çfarë t'i dhuroni një blogeri për Vitin e Ri

Opsioni më i lehtë i dhuratës për këdo është një grup i gatshëm të gjitha-në-një. Është i përshtatshëm kur gjithçka është mbledhur për ju. Por ky është një opsion nëse doni të ndihmoni…

Çfarë t'i dhuroni një fansi për Vitin e Ri ASUS

Në një kompani tajvaneze ASUS shumë mbështetës, sepse kjo është një Klondike e vërtetë jo vetëm për lojtarët, por edhe për të gjithë: punonjës zyre, përfaqësues të profesioneve krijuese...

Çfarë t'i dhuroni një adhuruesi të filmit për Vitin e Ri

Sot do të flasim se çfarë të vendosim nën pemën e Krishtlindjes për adhuruesit e filmit. Shikoni përreth - ka patjetër disa prej tyre në mesin e të dashurve tuaj. Epo, ne ofrojmë një sërë dhuratash të dobishme,...

Çfarë t'i dhuroni një fansi për Vitin e Ri Acer

Ne vazhdojmë zgjedhjet tona me ide për dhuratat e Vitit të Ri. Sot do të ndajmë mendimet tona se si të bëjmë të lumtur një fans Acer. Ne kemi mbledhur opsione për prezantime të ndryshme - nga lart...

Çfarë t'i dhuroni një dashnori të makinave për Vitin e Ri

Festat e Krishtlindjeve po afrojnë dhe, pavarësisht nga të gjitha vështirësitë me të cilat ukrainasit përballen pothuajse gjatë gjithë këtij viti, shpirti ka nevojë për lehtësim. Kundër gjithçkaje. Për ata që kaq...

TOP-5 telefonat inteligjentë të fuqishëm të lojërave të vitit 2022

Lojërat e lëvizshme prej kohësh janë ndarë në një segment të veçantë dhe vlerësohen në miliarda dollarë. Natyrisht, prodhuesit e smartfonëve nuk mund të mos përfshiheshin në këtë çështje, kështu që çdo...