Kufje

Rishikimi i TOZO Golden X1: një kufje TWS me tre drejtues për adhuruesit e muzikës

Duket se tregu True Wireless Stereo është thjesht tepër i mbingopur tani. Konsumatori mund të mbytet në një det me oferta për çdo shije dhe portofol. Por në atë...

Krahasimi i kufjeve Takstar PRO 82, Takstar TS-450 dhe Takstar HD2000

Është e çuditshme që duhet t'u përgjigjem pyetjeve rreth audiofilëve, sepse nuk e kam konsideruar kurrë veten të tillë. Dhe ndër të gjitha fushat e punës me video...

Rishikimi i kufjeve me valë OneOdio A10 Focus

Nëse jeni duke kërkuar për kufje vërtet cilësore dhe shumëfunksionale për një çmim jo shumë të lartë, atëherë keni ardhur në adresën e duhur. Sot, kufjet OneOdio janë në shqyrtim...

Rishikimi i kufjeve Canyon TWS-6, Canyon TWS-8 dhe një stacion karikimi me valë Canyon WS-304

Para se të filloj, dua t'ju kujtoj frazën e mrekullueshme të MKBHD - telefonat inteligjentë të mirë po bëhen më të lirë dhe ato të lirët po përmirësohen. Dhe ju e dini... Kjo vlen për kufjet si kjo...

Rishikimi i Lamax HighComfort ANC: me të vërtetë kufje shumë të rehatshme!

Sot do të shikojmë një pajisje me një emër të thjeshtë, në të cilën prodhuesi përpiqet të pasqyrojë tiparet kryesore të produktit. Lamax HighComfort ANC - kufje të tipit të mbyllur mbi vesh,...

Rishikimi i Sivga Robin SV021: Një kryevepër palisandër

Nëse jeni në kërkim të kufjeve të mbyllura me kupa druri dhe zë të fuqishëm, duhet t'i kushtoni vëmendje Sivga Robin SV021 Ky është një model i ri nga një prodhues kinez...

LETSHUOER x GIZAUDIO Rishikimi Galileo: Tingulli i Hapësirës

Nëse jeni duke kërkuar për një palë kufje në vesh që ofrojnë cilësi të jashtëzakonshme tingulli në të gjithë gamën e frekuencave, mund t'ju pëlqejë LETSHUOER x GIZAUDIO Galileo. Këto kufje janë...

Rishikimi i Simgot EW100P: Sport HI-FI Companion

Simgot EW100P është modeli më i ri në linjën e re të kufjeve të markës. Fundi i pranverës i kënaqur me insertet buxhetore HI-FI, fillimisht BLON X HBB Z300, e më pas...

Rishikimi i kufjeve BLON X HBB Z300: Dragoi i Artë është Mbreti i Metalit

BLON X HBB Z300 është një tjetër bashkëpunim mes audioblogerit të njohur HBB dhe prodhuesit të kufjeve BLON. Me modelin Z300, marka dëshiron të rikthehet...

Rishikimi i OneOdio Monitor 80: Kufjet në studio me një çmim modest

Para së gjithash, dua të tërheq vëmendjen tuaj për faktin se kufjet "studio" nuk nënkuptojnë cilësinë më të mirë, më të lezetshme apo më të mirë. Ky është një specializim që çon në...

Rishikimi i Meze 99 NEO: Estetika dhe eleganca e tingullit

Çfarë imagjinoni të jenë kufjet ideale HI-FI me madhësi të plotë? Duke iu përgjigjur vetes kësaj pyetjeje, shoh veshë elegantë, por jo shumë të dukshëm me më të gjithanshëm…

Sennheiser MOMENTUM 4 Rishikimi me valë: Kufje që ndryshuan preferencat

Prej shumë kohësh përdor vetëm kufje brenda kanalit, ndonjëherë në vesh. Jam mësuar aq shumë me kufje të tilla, saqë, mund të thuhet, harrova plotësisht ekzistencën e veshëve të sipërm...

Rishikimi i njohurive Zenith EDX pro: A mund të jenë të lira kufjet HI-FI?

Përpara se t'i përgjigjemi pyetjes nga titulli, le të sqarojmë: çfarë do të thotë edhe "e lirë" në botën e kufjeve? Personalisht, dua të them të lirë me ...

Rishikimi i kufjeve A4Tech 2Drumtek B25: Bass të lira TWS

Në fund të vitit të kaluar, marka tajvaneze A4Tech prezantoi kufjet TWS në kanal A4Tech 2Drumtek B25 me një çmim mjaft të bukur (megjithatë, si të gjitha kufjet e kompanisë) -...

Rishikimi i kufjeve OnePlus Buds Pro 2 TWS: një flamur i gjithanshëm

Sot ne ju ofrojmë një përmbledhje të gjeneratës së dytë të kufjeve pa tel nga OnePlus - Buds Pro 2. Teknologjia e tingullit rrethues nga Google, anulimi aktiv i zhurmës,...

Rishikimi i kufjeve realme Buds Air 3S: Tingull i mirë për një çmim të përballueshëm

Çfarë i bashkon njerëzit në trena, në stacione, në dyqane, shkolla dhe në punë? Disponueshmëria e kufjeve me valë! Ky produkt është bërë një atribut i domosdoshëm i një personi modern. Personalisht...

Apple AirPods Pro 2 vs Huawei FreeBuds Pro 2: cilat kufje të zgjidhni?

Në vitin 2021, unë shkrova një rishikim-krahasim të kufjeve në vesh Huawei FreeBuds 4 dhe Apple AirPods gjenerata e dytë. Edhe pse jam një "përdorues i mollës" (përdor iPhone dhe Macbook),...

Rishikimi Huawei FreeBuds 5: Kufje super me një dizajn të çuditshëm

Së pari në Kinë, dhe tani kompania është në tregun global Huawei njoftoi një gjeneratë të re të kufjeve të saj të famshme në vesh - Huawei FreeBuds 5. Ne arritëm të…

Rishikimi i kufjeve OPPO Enco X2: tingulli është gjëja më e rëndësishme?

Sot do t'ju tregoj në detaje për kufjet TWS OPPO Enco X2, i cili kushtoi rreth 180 dollarë. Por më lejoni të filloj duke thënë… Kufjet për mua janë gjithmonë…

Rishikimi Xiaomi Buds 4 Pro: tingull i shkëlqyer dhe reduktim i zhurmës me cilësi të lartë

Tre mënyra reduktimi të zhurmës, sistem manual i reduktimit të zhurmës me 6 hapa dhe modaliteti i transparencës, mbështetje për LDAC, SBC, AAC dhe LHDC 4.0, si dhe Bluetooth 5.3. Eshte e gjitha per...